ÖSYM ve kurumsal sınavlarda kopya çekme olasılığı yüzde kaç?

Musashi M

Picopat
ÖSYM ve kurumsal sınavlarda kopya çekme olasiligi kaç ben bu sene? LGS'ye gireceğim çok fazla çalışıyorum ama arkadaşım kopya çekerek 9-10 net yaptığını söylüyor matematikten ben o kadar çalışıyorum ben bile 10 tane anca yapıyorum. Aranızda LGS de kopya cekebilen var mı? Bana pek inandırıcı gelmedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Resmi ÖSYM sınavlarında kopya çekmek imkansız gibi birşey.

ÖSYM ve kurumsal sınavlarda kopya çekme olasiligi kaç ben bu sene? LGS'ye gireceğim çok fazla çalışıyorum ama arkadaşım kopya çekerek 9-10 net yaptığını söylüyor matematikten ben o kadar çalışıyorum ben bile 10 tane anca yapıyorum. Aranızda LGS de kopya cekebilen var mı? Bana pek inandırıcı gelmedi.

Ben sınavda kopya çekmiştim nöbetci olan hocaların çok da umurunda olmamıştı hepsi camdan aşağıyı izliyordu ortaokul hayatımda 10dk bile ders çalışmadan 350 puan almıştım :D

Sınav boyu sürekli sizi pür dikkat izleyen hoca(lar) var sınıfta. Ve bu bir devlet görevi kimse dershanelerde olduğu gibi telefonlarıyla oynamıyor sınavda. Çok zor bu dediğinizin olması. Kafanı birkaç santimetre kaldırsan, kolunu beş santim kaydırsan direkt anlaşılıyor. Gözlemcinin dikkatinde oluyorsun. Atıyor yani arkadaşın.

Ya da sallamayan hoca gelmiştir.

Geri
Yukarı