Asus GTX 780 VS MSI GTX 780

Furkan Durmuş

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi hangi modeli almalıyım?

Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Siz hangi markayı öneriyorsunuz?

Ben kendim MSI GTX 760 alacağım. Almamın sebebi tasarımını beğenmem. Size tavsiye olarak ASUS soğutmada çok az bir farkla önde ve teknik servisinin iyi olduğunu söylüyorlar. Ama vatan bilgisayardan alacaksanız bunun hiçbir önemi yok. MSI daha sessiz ürünler yapıyor. Seçim sizin. Ben alacak olsam MSI alırdım. GTX 780 tasarımı bence Asus firmasının ürününden daha iyi.

Ben kendim MSI GTX 760 alacağım. Almamın sebebi tasarımını beğenmem. Size tavsiye olarak ASUS soğutmada çok az bir farkla önde ve teknik servisinin iyi olduğunu söylüyorlar. Ama vatan bilgisayardan alacaksanız bunun hiçbir önemi yok. MSI daha sessiz ürünler yapıyor. Seçim sizin. Ben alacak olsam MSI alırdım. GTX 780 tasarımı bence Asus firmasının ürününden daha iyi.
Fps olarak neredeyse ikisi'de aynı. Fakat asus soğutma yönünden 3,4,5 derece daha iyi soğutuyor. O yüzden asus al derim. :)
Anlıyorum teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı