Asus GTX780 Coil whine Vatan Bilgisayar değişir mi?

berat öztürk

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar ben bilgisayarı toplayalı çok olmadı yani daha 6 ay oldu coil whine sorunu vardı gözüme batmıyordu pek fazla. Kasa çok toz çekiyor diye yukarıya aldım ancak bu seferde o ses aşırı rahatsız ediyordu. Siberia V2 kullanıyorum arada sesi duyuyordum sonra artıyordu en sonunda dayanamadım verdim servise. Ancak birebir değişim yerine iade alırlar mı acaba? GTX 970 alsam onun yerine sizce bu mümkün mü?

Benim GTX770'de de CW var. Değişim yapılıyor mu? 5. Ayını doldurdu. Bu arada iade hiç sanmıyorum sadece değişim yapılıyor bildiğim kadarıyla.
Ben de servisteki yetkiliyle konuştum , ellerinde vardır büyük ihtimal değişim yapılır dedi veya iade olur ama çok düşük bir ihtimal dedi. Hani bobinleri değişmeye çalışacaklarını sanmıyorum. Büyük ihtimalle sadece değişim yapacaklar ama bakalım keşke daha emin biri olsa. İlk ay götürsem saniye beklemiyorlarmış servis sürecine girmiyormuş. Ben alırken 1.272 TL vermiştim şimdi direk GTX 970 alırım tabi.

Merhabalar ben bilgisayarı toplayalı çok olmadı yani daha 6 ay oldu coil whine sorunu vardı gözüme batmıyordu pek fazla. Kasa çok toz çekiyor diye yukarıya aldım ancak bu seferde o ses aşırı rahatsız ediyordu. Siberia V2 kullanıyorum arada sesi duyuyordum sonra artıyordu en sonunda dayanamadım verdim servise. Ancak birebir değişim yerine iade alırlar mı acaba? GTX 970 alsam onun yerine sizce bu mümkün mü?
Değiştiremezler fakat Vatan Bilgisayar garantisini ayrı satın almışsan değişebilir.

Değiştiremezler fakat Vatan Bilgisayar garantisini ayrı satın almışsan değişebilir.
Anakartta ayrı hiçbirşey yapmamıştım yani oradan toplamıştım bilgisayarı , iade yapmışlardı anakartta. MSI Gaming 5 anakart bu arada bahsettiğim anakartta. Normal mi sizce bu? SSDde de değişim yapmışlardı.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı