Asus N53SV Bazı Oyunlarda Cızırtı ve Kasma Problemi

• Konuyu başlatan delurax
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 28
  • Görüntüleme 6B
Teşekkür ederim açıyorum şimdi programı :)

Healt kısmı resmi bu bir tane warning var

Healt resmi bu

Bad sector taraması nasıl yapılıyor onu bulamadım yalnız

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    49 KB · Görüntüleme: 521
Bence donanımsal bir hata değil aldığınız cızırtı oyunların işlemciye yüklenmesiyle ilgilidir. İşlemci sıkışma yapıyor ve sesi eş zamanlı iletemiyor buda cızırtılara sesin khz hızının sabit aktarılamamasıyla oluşuyor. Sistemi yeniden kurun ve sadece oyunları ve sürücüleri yükleyin birde böyle deniyin büyük ihtimal düzelicektir ve sonuçlara birde öyle bakalım.

Daha önce Windows 7 yüklüydü aynı sorunu yaşıyordum Windows 8.1 yükledim ancak yine düzelmedi üstelik sistemi yeniden kurmam mümkün gözükmüyor çünkü elimde cd vb. hiçbir şey yok acaba bu resimde sarı şeritle görülen uyarı ne anlama geliyor biliyor musunuz (C5) Current Pending Sector current 200 worst 200 threshold 0 data 1 warning ?

Bir de şunu soracağım harddisk sıcaklığım 38 derece gözüküyor normal midir ve sistemi yeniden yüklemenin dışında bir çözümü yok mudur ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı