Asus P5KPL-AM SE Anakarta Uygun Ekran Kartı Tavsiyesi

Şimdi 300w PSU yetemez diyosunuz he ama ben oyun felan da oynuycam. Şimdi hangisini alam kararsız kaldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hd 6570 ile Gta 4 bütün ayarlar yüksekte (high) 1360x768 çözünürlükte oynadım. R7 250'den daha iyi olduğunu düşünüyorum.

Hd 6570 ile GTA 4'te bütün ayarları açman için 800 x 600 çözünürlükte oynaman lazım. Yani biraz yavaş sallayalım diyicem artık yeter! Göz göre göre yalan söylüyorsun. GTX 690 ile kastı oyun neyi oynuyorsun o kartla ?

Hd 6570 ile GTA 4'te bütün ayarları açman için 800 x 600 çözünürlükte oynaman lazım. Yani biraz yavaş sallayalım diyicem artık yeter! Göz göre göre yalan söylüyorsun. GTX 690 ile kastı oyun neyi oynuyorsun o kartla ?

Abi very high demedim high dedim. Ayrıca AA kapalı, görüş mesafesi 20, detay mesafesi 20, vsync ve definition kapalıydı. İsterseniz yarın oyunu yükleyip ss atabilirim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı