Asus P5KPL Anakart, SSD Uyumlu mudur?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Vay be. Konuyu açalı ne kadar zaman olmuş. Ama ben SSD'yi bugün alabildim. :)

Vatan'dan Samsung 120gb 840 EVO modelini aldım. Henüz kurulum yapmadım. Windows 8.1'i indirip kurulumu sıfırdan yapacağım. İnşAllah sorunsuz bir şekilde kullanırım. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
@soulmy ,hocam benzer anakart bende de var, SSD'yi kullanıyor musunuz şu an ? Performansı nedir ?

@soulmy ,hocam benzer anakart bende de var, SSD'yi kullanıyor musunuz şu an ? Performansı nedir ?

Anakart Sata2 olmasına rağmen gözle görülür bir fark olduğunu söyleyebilirim. Photoshopun açılışı son derece hızlı. Word, sanki not defteri açılır gibi hızlı açılıyor.

Eski bilgisayara yapılacak en güzel upgrade, SSD takmaktır. Sana da tavsiye ederim. :)

Test yapma imkanınız oldumu hiç peki ? Ne kadar hız elde ediyorsunuz yani ?

En son yaptığım test sonucu.

Screenshot_1.png

En son yaptığım test sonucu.

Eki Görüntüle 122674
Dostum öncelikle SSD'ni güle güle kullan sana bir şey sormak istiyorum, yardımcı olursan cok sevirim. Bende de aynı anakartdan var Samsung'un SSD'sini aldım 120 GB 850 evo modelini, fakat Win 7 kurulumunu yapamadım. SSD görünüyor Win 7 kurulsun dediğimde hata veriyor. Kurmadan önce biçimlendireyim dedim biçimlendirmede yapmıyor. Yardımcı olursan sevinirim. Sen nasıl yaptın ? Saygılar..

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı