S23 güncelleme sonrası ısınma ve performans kaybı

Hocam vatan da 23 bin TL küsure saydılar S23'ümü. Üzerine de 20 bin TL verdim. Ben en çok ekran boyu ve renk olarak geçmek istedim aslında. Oyun vs bilmiyorum PC var zaten ama normal kullanım şarj ve kamera konusunda efsane. Özellikle resim de kullanan AI özelliği en çok kullandığım özelliklerden biri.

Konfor olarak büyük ekran inanılmaz keyif veriyor. iPhone kullanırken de hep Pro ve Düz model kullandım ilk defa büyük ekrandayim. Kişisel olarak küçük telefon kullanamayacağım artık.

Kamerası gözüme ve iPhone kamera delisi eşime S23'ten çok daha iyi geldi. Arasında bayağı fark varmış gibi.

Bir de sanki parmak izi ve yüz okuma daha çok gelişmiş gibi neden bilmiyorum ama genel olarak iyi ki geçmişim dedim. Onun dışında sanki işletim sistemi olarak S23'ten daha stabil ve hizli geldi gözüme yine.(karşılaştırma fırsatımda oldu)

Ama oyun olarak hiçbir fikrim yok inan. Telefonlarıma 10 yılda 1 kekre okeyplus yüklemiş olabilirim.
Siz düz 24 mü aldınız? O kadar ekran boyutu farkı var mı hocam? Hayırlı olsun tekrardan.

Yeni konular

Geri
Yukarı