Asus ROG GL753VD ve Xiaomi Kulaklık Hi-Fi ses destekler mi?

UltraPilot

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, Tidal Hi-Fi üyeliği almayı düşünüyorum ancak donanımım yeterli mi emin değilim;

-Xiaomi Noice Canceling Kulaklık ( Xiaomi Mi 3,5mm Noice Cancelling In-Ears im Test - ANC für alle? )
-24bit 192Khz çıkış verebilen Asus giriş seviyesi oyuncu bilgisayarı ( ROG GL753VD | Laptops | ASUS Global ) mevcut, telefon olarak da şu an Galaxy S5 kullanıyorum

Acaba bu aboneliğe geçsem kalite farkını ne kadar hissederim? MP3 ya da sıkıştırılmış diğer formatlara göre, tam performans alamasam da, gene de daha iyi olur mu, değer mi?

Sevdiğim birkaç müziği satın almayı düşünüyorum, Tidal üzerinden alınan FLAC ses parçalarını almaya değer mi?
Hi-Fi üyeliği aldım, Hem Telefonum hem de cihazım Jak üzerinden 24 bit 192khz'e kadar ses çıkışını destekliyor, dolayısı ile farkı hissettim, belki aşırı fark yok ama daha güzel, net ve detaylı geliyor, LG'nin üst seviye cihazlarını deneyimlemedim, onlarda deneyim çok daha üst seviye olmalı, deneyenler öyle diyor, ancak ben elimdeki cihazlarla eski Spotify üyeliğime göre daha kaliteli ses alabildim, bilginize sunarım.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı