ASUS ROG STRIX G16 sağ hoparlörden ses az geliyor

Şu an ben de aynı sorunu yaşıyorum. Sağ hoparlör sesi boğuk ve az geliyor. Arada sırada ses seviye bir yükseliyor bir azalıyor. Konunun üzerinden biraz geçmiş ama yardımcı olabilecek varsa diye yazıyorum bununla ilgli konu da açmıştım ama cevap gelmedi. Şu ana kadar denediklerim: Driver güncelliği, sağ-sol dengesi, yazılım güncellemeleri, mono sese almak, cihaz efektlerini kapatmak ama sağ hoparlör sesi az geliyor.
Hocam ben buradaki son mesajı yazdıktan sonra sorun yine başladı. 50 60 seviyelerinde kullandığımda sorun olmadı bir de sen deneyip bana dönüş sağlarsan memnun olurum.

Hocam ben buradaki son mesajı yazdıktan sonra sorun yine başladı. 50 60 seviyelerinde kullandığımda sorun olmadı bir de sen deneyip bana dönüş sağlarsan memnun olurum.

Teknik desteği aramıştım format atın düzelmzse garantiye gönderin dediler. Sebebini bilmiyorum yazılımsal bir hatamış gibi duruyor.

Son düzenleme:
Teknik desteği aramıştım format atın düzelmzse garantiye gönderin dediler. Sebebini bilmiyorum yazılımsal bir hatamış gibi duruyor.
Hocam banada aynı şeyi söylediler ama ne format atıcak durumum ne de garantiye gönderebilecek zamanım var. Ayriyeten siz windowsu etkinleştirdiniz mi ?

Benim Windows etkin. Ne zaman tekrak başladı sorun söyleyebilir misinz?
Sorun 2-3 ay önce tekrar başladı ve şu anda da devam ediyor bana söyledikleri windows satın almadığımdan dolayı kaynaklanabileceğiydi fakat siz etkin diyorsunuz demekki sorun farklı yerde.

Geri
Yukarı