ASUS ROG STRIX G16 vs HP Victus 16

3070 Ti değil dostum 4050.

Peki neden ROG.

Bende dediğin gibi şu an ROG kullanıyorum ama eskidi artık değiştirmek istiyorum ama i7 13650HX işlemci ve 4050 ekran kartı yerine i7 14700HX 4060 ekran kartı daha iyi performans sağlamaz mı?

Her türlü ROG alır diyorsunuz anladım ama 4050 ekran kartı i7 13650HX işlemci ve çok iyi soğutma mı daha iyi yoksa 4060 ekran kartı i7 14700HX işlemci ve normal düzeyde soğutma mı daha iyi? Buna karar veremedim.

Bir kere dediğim gibi segment farkı var ve fiyat önemli. ROG'un olayı şudur ben oyunlarda PC ısınsın istemiyorum kasa kaliteli olsun ve throttle olmasın dersen ROG birebir. Ha dersen ki F/P ürün olsun kalite benim için çok önemli değil Victus al geç.

Bir kere dediğim gibi segment farkı var ve fiyat önemli. ROG'un olayı şudur ben oyunlarda PC ısınsın istemiyorum kasa kaliteli olsun ve throttle olmasın dersen ROG birebir. Ha dersen ki F/P ürün olsun kalite benim için çok önemli değil Victus al geç.
ya knk kalite önemli tabi ama 14. nesil i7 işlemci 4060 ekran kartı ile 4050 ekran kartı i7 13.nesil arasında çok fark yokmu sencede. Bide bu victus özellik bakımından ve fiyat bakımından daha iyi yani asustan daha ucuz. Kararsız kaldım bilemedim. Yani benim için soğutma önemli ama bu victus tada çok ısınma olur diyorsanız asus a yönelirim ama victus ta ısınma çok olmaz diyorsanız victus a yöneleceğim.

Ya kanka kalite önemli tabii ama 14. nesil i7 işlemci 4060 ekran kartı ile 4050 ekran kartı i7 13.nesil arasında çok fark yok mu sence de. Bir de bu Victus özellik bakımından ve fiyat bakımından daha iyi yani ASUS'tan daha ucuz. Kararsız kaldım bilemedim. Yani benim için soğutma önemli ama bu Victus tada çok ısınma olur diyorsanız ASUS'a yönelirim ama Victus'ta ısınma çok olmaz diyorsanız Victus'a yöneleceğim.

i7 14. nesil ile Victus'a kolaylıklar dilerim üstelik 4060'a i7 14 nesil gereksiz olmuş eğer oyun oynayacaksanız burada karar vermeniz gerken şey şu birazcık Victus'un performansına bakıp sıcaklık değerlerine bakacaksınız biraz da ROG'un 4050 ile verdiği performans ve sıcaklıklara bakacaksınız. Performans dışında dediğim gibi farklar kalite soğutma seri farkı vs. cihazların bireysel olarak performans videolarına bakın istediğiniz performansı verip vermediğini kontrol edin buna göre tercihinizi yaparsınız.

i7 14. nesil ile Victus'a kolaylıklar dilerim üstelik 4060'a i7 14 nesil gereksiz olmuş eğer oyun oynayacaksanız burada karar vermeniz gerken şey şu birazcık Victus'un performansına bakıp sıcaklık değerlerine bakacaksınız biraz da ROG'un 4050 ile verdiği performans ve sıcaklıklara bakacaksınız. Performans dışında dediğim gibi farklar kalite soğutma seri farkı vs. cihazların bireysel olarak performans videolarına bakın istediğiniz performansı verip vermediğini kontrol edin buna göre tercihinizi yaparsınız.
Asus un testlerine bakmama gerek yok onu biliyorum ama victusunda bu modelin sadece incelemesi var o incelemedede sıcaklık değerleri iyi gibi bişey söylüyor yani bi derece yazmamış

ASUS'un testlerine bakmama gerek yok onu biliyorum ama Victus'unda bu modelin sadece incelemesi var o incelemedede sıcaklık değerleri iyi gibi bir şey söylüyor yani bir derece yazmamış.

Adamlar satıcı hocam kötü bir şey demez tabii ki iyi diyecekler. İnceleme olmaması biraz sıkıntı.

Omen serisini sorduğunu bir ben göremiyor olamam herhalde. Omen olmuş olsa idi TUF ayarında olduğunu bildirirdim. ROG ile arkadaşın paylaştığı HP cihaz kıyaslanamaz.
Senin türkçede bir sorun var, diyorsunki Asus ile HP kıyaslanamaz. Demiyorsunki Rog ile victus kıyaslanamaz. Ki bu mesajında yanlış Omen tufdan çoook çok daha iyi.

Senin Türkçede bir sorun var, diyorsun ki ASUS ile HP kıyaslanamaz. Demiyorsunki ROG ile Victus kıyaslanamaz. Ki bu mesajında yanlış Omen TUF'dan çok çok daha iyi.

Algıda problem var sanırım tekrar belirtiyorum arkadaş konu açarken Omen linki değil Victus linki paylaştı.Victus da HP olduğu için kıyaslanamaz dedim.

Geri
Yukarı