Asus ROG Strix G18 G814JZ-N6024 alınır mı?

Nobilium

Hectopat
Daha fazla  
Evet alınır güzel cihaz ama böyle cihazlarda çok fazla ucuz/pahalı arayışına giremezsiniz segment belli. Bunun bir de nebula ekranlı Scar versiyonları var bilginiz olsun. Panelleri ciddi iyi.

Açıkçası MSI mı yoksa ASUS ROG mu derseniz ROG yapıştırırım, ben de aldım G16 olanından.

Bu arada link eklememişim 2k ucuza gamersarena’da var. Güvenilir distribütörü zaten.

Evet alınır güzel cihaz ama böyle cihazlarda çok fazla ucuz/pahalı arayışına giremezsiniz segment belli. Bunun bir de nebula ekranlı Scar versiyonları var bilginiz olsun. Panelleri ciddi iyi.

Açıkçası MSI mı yoksa ASUS ROG mu derseniz ROG yapıştırırım, ben de aldım G16 olanından.

Coil whine olayından dolayı ASUS alasım gelmiyor. Korkutuyor bayağı, malum MSI'da aynı problemler yok. Nebula ekranlı olanın fiyatı ne ki? 90bine zor yetiyor param.

Aklımda bir de bu var:

Coil whine olayından dolayı ASUS alasım gelmiyor. Korkutuyor bayağı, malum MSI'da aynı problemler yok. Nebula ekranlı olanın fiyatı ne ki? 90bine zor yetiyor param.

Aklımda bir de bu var:
Abi niye korkuyorsunuz şu coil whine’dan. Ben ilk ön sipariş verenim herhalde bu forumda. Hiç de korkmadım. Parasını veriyorsun elinde kapı gibi faturan ve garanti belgen var. Alırsın açar bakarsın yükte ses geliyorsa gönderirsin. Kaldı ki sesin bir zararı yok eğer kulaklarını tırmalamıyorsa. Malzeme kalitesi desen güzel, soğutması desen zaten sayılı modellerden. Tasarım desen o da var.

Benimle alan birkaç kişide vardı, bende yok mesela.

Abi niye korkuyorsunuz şu coil whine’dan. Ben ilk ön sipariş verenim herhalde bu forumda. Hiç de korkmadım. Parasını veriyorsun elinde kapı gibi faturan ve garanti belgen var. Alırsın açar bakarsın yükte ses geliyorsa gönderirsin. Kaldı ki sesin bir zararı yok eğer kulaklarını tırmalamıyorsa. Malzeme kalitesi desen güzel, soğutması desen zaten sayılı modellerden. Tasarım desen o da var.

Benimle alan birkaç kişide vardı, bende yok mesela.
Bu parayı verip de tizz sesi duymak istemiyor insan. Msi alsam mesela aynı sorunu yaşamam mesela.

Bu arada link eklememişim 2k ucuza gamersarena’da var. Güvenilir distribütörü zaten.

İade ve değişim konusunda sıkıntı yaşar mıyım bu attığınız yerde? Ölü piksel vs.

Bu arada Vector kullanan hiç görmedim, bilgim dahilimde değil.

İade sistemi elektronik ortamda olacağı için 15 gün hakkınız var. İstersen kendilerine mail at detay öğren burda yanlış konuşmuş olurum.

Bu arada Vector kullanan hiç görmedim, bilgim dahilimde değil.

İade sistemi elektronik ortamda olacağı için 15 gün hakkınız var. İstersen kendilerine mail at detay öğren burda yanlış konuşmuş olurum.
Hepsiburada, trendyol gibi yerlerden alsam en azından değişim iade gibi konularda desteğim oluyorlar. O bakımdan sormuştum.

Bu parayı verip de tizz sesi duymak istemiyor insan. Msi alsam mesela aynı sorunu yaşamam mesela.

İade ve değişim konusunda sıkıntı yaşar mıyım bu attığınız yerde? Ölü piksel vs.
Çoğu 4080-4070 modellerde var coil whine sadece asusa özel değil hacı.

Ben o siteden aldım resmi distribütör olunca korkmadım açıkçası.
Bir de 15 gün içinde iade olayı vardı sorun yaşamadım.

Vallahi msi yorumlarında hiç coilwhine görmedim ama asuslar dolu. :D

Ben o siteden aldım resmi distribütör olunca korkmadım açıkçası.
Tmam ben de oradan alayım bu akşam sağ olasın.

Vallahi msi yorumlarında hiç coilwhine görmedim ama asuslar dolu. :D

Tmam ben de oradan alayım bu akşam sağ olasın.
Ona bakarsan OMEN laptoplarda da yok yok diyorlardı yazılımsal sorunlar coil whinelar onlarda da çıktı. İlk üretim 4080-4070 laptopların çoğunda coil whine var ben redditten de takip ediyorum bu konuyu. Yenilerde çözmüş olabilirler vector de çok sonra çıkan bir model zaten strixten

Alır ve sorun yaşarsan yardım etmeye çalışırım etiketlersin ya da direkt iade de alabilirsin en azından canlı görmüş olursun cihazı.

Yeni konular

Geri
Yukarı