Asus ROG Strix G18 G814JZ-N6024 alınır mı?

Ona bakarsan OMEN laptoplarda da yok yok diyorlardı yazılımsal sorunlar coil whinelar onlarda da çıktı. İlk üretim 4080-4070 laptopların çoğunda coil whine var ben redditten de takip ediyorum bu konuyu. Yenilerde çözmüş olabilirler vector de çok sonra çıkan bir model zaten strixten
Ya yemişim omeni, alana da önerene de şaşıyorum zaten :D Monster yan sanayisi resmen.

@manqueller Hocam peki bu laptopta batarya yüzde sabitleme ve mux switch var mı? Benim 1660ti msi cihaazımda bataryayı 60a sabitledim pil ömrü için, 3 ayda bir de kalibre ediyorum. Bir de son olarak ekran kartı max q mudur ?

Ya yemişim omeni, alana da önerene de şaşıyorum zaten :D Monster yan sanayisi resmen.

@manqueller Hocam peki bu laptopta batarya yüzde sabitleme ve mux switch var mı? Benim 1660ti msi cihaazımda bataryayı 60a sabitledim pil ömrü için, 3 ayda bir de kalibre ediyorum. Bir de son olarak ekran kartı max q mudur ?
Dynamic boost diye geçiyor bendekinde 115+25watt yani işlemcinin yüküne göre tam kapasite 140watt potansiyelini kullanabiliyor ve mux var sorun yok o konuda. Pil sabitleme işini hiç denemedim açıkçası.

Dynamic boost diye geçiyor bendekinde 115+25watt yani işlemcinin yüküne göre tam kapasite 140watt potansiyelini kullanabiliyor ve mux var sorun yok o konuda. Pil sabitleme işini hiç denemedim açıkçası.
Pil sabitleme dragon centerda var. Asus armoryde yok mu? Ben çünkü masada kullanıyorum laptobu. Pilin ful olup ömür doldurmasına gerek yok.
1695138170744.png

Pil sabitleme dragon centerda var. Asus armoryde yok mu? Ben çünkü masada kullanıyorum laptobu. Pilin ful olup ömür doldurmasına gerek yok.
Eki Görüntüle 1949649
Valla açıp bakmadım ama muhakkak vardır pille alakalı sekmesi var. Ben ölümüne tüketici birisi olduğum için acımıyorum :D

Ya yemişim Omen'i, alana da önerene de şaşıyorum zaten :D Monster yan sanayisi resmen.

@manqueller hocam peki bu laptopta batarya yüzde sabitleme ve MUX Switch var mı? Benim 1660 Ti MSI cihaazımda bataryayı 60a sabitledim pil ömrü için, 3 ayda bir de kalibre ediyorum. Bir de son olarak ekran kartı Max Q mudur?

Yahu kardeşim Omen üst düzey premium bir laptop. Sen ne diye bilmeden yorum yapıyorsun? Monster'ın yan sanayisi demişsin bir de. Omen serisi ASUS MSI ile yarışıyor.

Ben elle inceledim 1660ti lı msi laptobumun kalitesini vermiyor kusura bakmayın

Evet alınır güzel cihaz ama böyle cihazlarda çok fazla ucuz/pahalı arayışına giremezsiniz segment belli. Bunun bir de nebula ekranlı Scar versiyonları var bilginiz olsun. Panelleri ciddi iyi.

Açıkçası MSI mı yoksa ASUS ROG mu derseniz ROG yapıştırırım, ben de aldım G16 olanından.

Bu arada link eklememişim 2K ucuza gamersarena'da var. Güvenilir distribütörü zaten.

Hocam bu arada bu linkteki ürün 6023, benimki 6024. ASUS ROG sitesinden de baktım 6023 diye bir ürün geçmiyor nedendir acaba.

Ben elle inceledim 1660 Ti'lı MSI laptopumun kalitesini vermiyor kusura bakmayın.

1660 Ti'li MSI laptopun nedir acaba? Neyse bu bütçede Omen'e gerek yok zaten. Ama MSI'a takmışsın. ASUS ROG STRIX bu bütçede tercih edilecek en iyi laptoplardan. MSI eskisi gibi bir marka değil laptop konusunda.

Geri
Yukarı