Çözüldü ASUS TUF Gaming F15 Wi-Fi kartı çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ouzgaz

Centipat
Daha fazla  
ASUS TUF Gaming F15 cihazımda Wi-Fi kartı çalışmıyor. Windows ayarlarında Wi-Fi menüsu bile yok. Driverı silip tekrar yükledim birkaç kere fakat bir etkisi olmadı.

1660406115912.png

Çözüm
Sorunu çözebildiniz mi?
Evet, çözebildim. İhtiyacı olanlar için çözümü bırakıyorum.
ASUS TUF Gaming F15 cihazımda Wi-Fi kartı çalışmıyor. Windows ayarlarında Wi-Fi menüsu bile yok. Driverı silip tekrar yükledim birkaç kere fakat bir etkisi olmadı.

Eki Görüntüle 1484472

Baska bir laptopta aynı sorunu yasamıstım ıcını acıp baktıgıdımda Wi-Fi kartının kablosu cıkmıstı.

Sorunu çözebildiniz mi?

Çözüm
Sorun devam ederse haber verir misiniz arkadaşlar çözüyor böyle şeylerle ancak biraz zaman geçince soru tekrar nüksediyor sizden haber bekliyorum.

Sorun devam ederse haber verir misiniz arkadaşlar çözüyor böyle şeylerle ancak biraz zaman geçince soru tekrar nüksediyor sizden haber bekliyorum.

Bir haftadır wi-fi ile kullanıyorum bilgisayarı.Çok nadir bluetooth açıkken internete arada drop girdiği oluyor. Bunun dışında başka sorun yaşamadım. Bir haftalık deneyimim bu şekilde.

Sorunu çözebildiniz mi? Çözebildiyseniz lütfen yardımcı olun.
11.35 MB file on MEGA .rar dosyasını indirin ve bir klasöre çıkartın.

- Windows tuşu + X'e basın > Aygıt Yöneticisi > AMD|MediaTek WiFi aygıtınıza sağ tıklayın > Sürücüyü güncelle > Sürücü yazılımı için bilgisayarıma gözat - Gözat... > .rar dosyasını çıkarttığınız klasörü seçin > Sonraki

Çözüm sizde de işe yararsa, bilgilendirirseniz sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı