Asus vs Gigabyte GTX970

1stere

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Mühendisliği
Merhaba arkadaşlar ben yakın zamanda bir PC topladım ekran kartı olarak Asus GTX970 seçtim yalnız gördüğüm bazı yerlerde Gigabyte'ın daha iyi oldum söyleniyor. Şu an pişman olmam gerekiyor mu? Hata mı yaptım? Sizce hangisi daha iyi aralarında nasıl farklar var?

Gigabyte daha fazla öneriliyor çünkü bu modelde coil whine sorunu diğerlerine göre daha az görülüyor.
Performans açısından ise gözle görülür bir fark olmaz. En fazla 3-4 fps farkı görülebilir.
Fakat Asus hiçte azımsanacak bir marka değil.

Size hayirli ugurlu olsun diyorum. Böyle ilginc konular ile kendinizi kasmayin. Oturun bilgisayariniz basina ve GTX 970`in keyfini cikarin. Asus almak ile bir hata yapmadiniz. Gayet güzel ve kaliteli bir marka. Dünya capinda bir marka, daha ne olsun. Teknik servisi ile mükemmel bir marka.

"Asus GTX 970" aldınız diye pişman olursanız kendi elimle adınızı tarihe yazacağım. :D

@M.Gündüz, Size katılıyorum, ancak Teknik Servis konusunda şüphelerim var...

Asus satış sonrası güncelleme desteğide sunuyor. Bilgisayar denince Asus ilk akla gelen bilgisayar firmalarındandır. Çoğu konuda öncülük yapmıştır. Asus pişmanlık yaratmaz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı