Asus VS228H kullanıcı incelemesi

Evet arkadaşlar bu gün itibari ile monitörüme kavuştum ve hemen bir inceleme yapmak için kamerayı ve klavyeyi elime aldım. Anlatmaya da başlıyorum. :)

Öncelikle kutunun içinden çıkanlara bir bakalım : Güç kablosu, VGA kablosu, DVI kablosu, Kullanım klavuzları.

Monitörde VGA, DVI, HDMI ve D-Sub çıkışları bulunmakta. Ben görüntü çıkışımı HDMI ile yaptım.

hkPU01e.jpg

Güç kablosu vb şeyleri taktıktan sonra monitör açıldı ve işte monitörün açık hali ile ilgili bir fotoğraf ve ardından benim görüşlerim.

iBFSsKd.jpg

Evet arkadaşlar, monitörün görüntüsü gerçekten çok güzel. özellikle monitörün menü seçeneği herkesin anlayacağı şekilde ayarlanmış ve görüntü çıkış ayarları TV hissi vermekte. Monitörün HDCP desteklediğini, Smart View özelliğini kullandığını 50.000.000 yüksek kontrast özelliğini de bulundurduğunu belirteyim. Monitör dış görüntü olarak gayet güzel görünüyor. Yani kısacağı alanların hiçbir sıkıntı yaşamadan kullanacağı ve hiç pişman olmayacağı bir monitör diyebilirim. Oyun olarak bir kaç deneme yaptım ve görüntü kalitesi gerçekten de önceki monitörüme göre daha iyi daha net ve daha güzel. Bütçeniz düşük ise böylesi bir monitör işinizi hayli hayli görecektir. ;)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı