İnceleme ASUS ROG Pugiou 2 kullanıcı incelemesi

Öncelikle nereden başlasam bilemiyorum.
Rahatlık açısından bayağı rahat. Hele ki büyük elli insanlar için. Benim elim normal boyutlarda olmasına rağmen yine de tam geldi.

Farenin Switch'leri ise aşırrı duyarlı ve işlevsel. Bundan bir önceki farem orta düzey Gaming fareydi ve Switch'leri de normal mouse Switch'leri ile benzer şekilde gibiydi ancak bu ürün gerçekten kendini diğerlerine göre epe ayrı bir yerde tutuyor ve farkını ortaya koyuyor diye düşünüyorum.
Ne yazık ki bunun da birkaç tane dezavantajı var. Örneğin altındaki açma kapama veya mod değiştimi Switch'i çok kullanışlı değil.

Kendi macro tuş atama yazılımı rakip bir markaya göre biraz zayıf diyebilirim. Örneğin daha önce kullanmış olduğum üründe macro olarak alt+F4 macro sunu bile atayabiliyordum ancak bu üründe bu komut mümkün değil. Belki de ben yapamamışımdır :).

Arka logo aydınlatması ise kend logomuzu yapmak epey zahmetli bir iş, bu da bir dezavantajı. Yani böyle bir özelliği var, hatta yanında logo basabileceğimiz boş bir parça da veriyorlar ancak buna logoyu yapmak o kadar da kolay değil bence.

Kısa lafın özü ürün epey iyi bu fiyatta bu tarz bir ürün bulmak hatta bilindik bir marka da böyle bir ürün bulmak bence zor. Hatta buldunuz diyelim, yedek swtich verip unun da çıkarabileceğiniz cımbızı da verenini bulmanız çok da olası değil. Yani mouse almak isteyenlere ve ücreti bütçesini zorlamayanlara rahatlıkla öneririm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Makro atamaları gerçekten rezalet. Bunun dışında da kapak kısmı biraz oynuyor gibi sıkı tutmalarda vs. Genel anlamda ben de memnunum BT olması güzel bir artı günlük kullanımda ve RGB ışıkları, yedek switch olması, boyutu fiyatına göre iyi. İtopya indirimde 400-500 TL aralığına indirmekte. Bu bütçede amaç doğrultusunda tercih edilebilir.

selamlar. ben dün aldım pugio 2 yi. 2 sorum olucak. rgb leri nasıl ayarlıyoruz. ben aura sync dan düzgün ayarlayamadım. bu programı düzgün açıklayan bir yer var mı? bir de başka bilgisayara geçince atadığım tuşlar çalışmıyor. onun bir ayarı var mı

@yutel Aura değil de Armoury Crate'den dener misin?
Tuşları Crate’’den ayarlardım ama diğer bilgisayarda crate yüklü değil. Şirket bilgisayarı olduğu için yükleyemiyorum. Kendi bilgisayarımda yüklü orda çalışıyor sadece.
Rgb ler için de Crate’den ayarladım ama mesela kuyruklu yıldızı seçtim ama yavaşlatma yok onda. Hızlı gidiyor.

Geri
Yukarı