Asus X550JK-XO012D 8GB Notebook oyun performansı nasıldır?

Wifide sıkıntı var mı bilmiyorum önceden öyle birşey sezmiştim sonra modemi kendi odama aldım şuan sıkıntı yok ama bu fiyata her sorunda dahil alınacak en iyi bilgisayar.

Wifide sıkıntı var mı bilmiyorum önceden öyle birşey sezmiştim sonra modemi kendi odama aldım şuan sıkıntı yok ama bu fiyata her sorunda dahil alınacak en iyi bilgisayar.
HDD dedikleri gibi sorun yapmaz umarım. Bütcem çok dar bu ara, ucuz ve güvenilir olarak cihazı satan bir yer var mı? 1750-1800'e 8GB'lık versiyonu ya da 4GB'lık alıp kendim 4GB'lık takmak istiyorum. Ama kaç gündür bekliyorum dolardan. :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar malum yaz geliyor .PC de oyunları bataryayı çıkarıp oynamak daha faydalıdır değil mi yoksa tam tersimi cevaplarinizi bekliyorum

Arkadaşlar malum yaz geliyor .PC de oyunları bataryayı çıkarıp oynamak daha faydalıdır değil mi yoksa tam tersimi cevaplarinizi bekliyorum

Ben olabildiğince fişe takıp kullanma taraftarıyım (Bataryayı çıkarıp tabii ki). Film bile izleyeceksem fişe takmaya çalışırım. Batarya doldur boşalt yaptıkça veya %100'deyken şarj etmeye devam ettikçe ömrünün azaldığını düşünüyorum ki bu söylediklerim gayet olası şeyler.

Köşede bekleyen batarya, her zaman daha çabuk ölür. Ve de 100 TL' lik batarya için, koca sistemi riske atmaya değmez, kanısındayım. Ayrıca yeni nesil dizüstü bilgisayarlarda, batarya sürekli şarjda olduğu zaman, elektrik bataryayı atlar. Haftada bir doldur boşalt ile pil daha uzun ömürlü olacaktır.

Köşede bekleyen batarya, her zaman daha çabuk ölür. Ve de 100 TL' lik batarya için, koca sistemi riske atmaya değmez, kanısındayım. Ayrıca yeni nesil dizüstü bilgisayarlarda, batarya sürekli şarjda olduğu zaman, elektrik bataryayı atlar. Haftada bir doldur boşalt ile pil daha uzun ömürlü olacaktır.

Bilgilendirme için teşekkür ederim. Haftada bir illaki takılır zaten. :)

Ayrıca %93 veya %94'ten sonra şarj etmeyi bırakıyor. Böylece tam doldurmuyor ve bataryayı korumuş oluyor. Yeşil ışık yandığında bu gayet net anlaşılıyor. Bataryayı çıkartıp kullanmaktansa sürekli boşaltıp doldurmak ve donanımları riske atmamak daha mantıklı.

hocam ben para biriktirdim vestle vergisinden önce almayı düşünüyorum pc depoda 1680 falan indirimle yakalayıp 4gb ram ekleyip 1800 kapatmayı düşünüyorum indirim olunca haberdar edermisin

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı