Asus X550JK-XO012D 8GB Notebook oyun performansı nasıldır?

Bende 4 GB olanından bulunmakta Far Cry 3'te Ultra 40 fps alıyordum ayrıca ekran kartı maksimum 75 derece oluyordu.
Assassin's Creed: Black Flag'da yine ultra ayarlarda 40 fps alıyordum , gayet iyi bir bilgisayar öneririm .

Buda benden gelsin ultranın bir altında oynatıyor ultrada ise 20-25 fps alıyor
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buda benden gelsin ultranın bir altında oynatıyor ultrada ise 20-25 fps alıyor
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yukarıda ısı ve kullanımı gösteren programın adı ne acaba?

Bende 4 GB olanından bulunmakta Far Cry 3'te Ultra 40 fps alıyordum ayrıca ekran kartı maksimum 75 derece oluyordu.
Assassin's Creed: Black Flag'da yine ultra ayarlarda 40 fps alıyordum , gayet iyi bir bilgisayar öneririm .
dostum unity'i hangi ayarlarda açıyor yaklaşık3 sene falan yüksek ayarlarda açarmı çoğu oyunu gta gibi mega oyunlar hariç? memnunmusun unity cod aw performanslarından?

dostum unity'i hangi ayarlarda açıyor yaklaşık3 sene falan yüksek ayarlarda açarmı çoğu oyunu gta gibi mega oyunlar hariç? memnunmusun unity cod aw performanslarından?
Unity daha denemedim fakat call of duty advanced warfare 4 gb ram ile low da kasmadan oynadım,8 gb ram olması halinde yüksek ayarlarda rahat oynanıcağını düşünüyorum

Arkadaşlar bazısı ssd takacağım diyor fakat teknik servis ssd takılırsa garanti dışı kalacağını söylüyor. Acaba takmak istesek nasıl yapabiliriz? Herhangi bir sorun olduğunda teknik servise göndermeden ssd çıkarıp hdd takıp göndersek anlaşılır mı?

Kapağı açmak için sökmen gereken bir vidayı kapatan ya da kapağı açarken yırtmak zorunda olduğun bir sticker olacaktır. Eğer açarsan bundan dolayı anlaşılır ve bu durumda cihaz garanti dışı bırakılır ancak bu forumda bulunanların bir çoğu (ben de dahil) garantiye pek önem vermez. Bunun birinci nedeni, garanti dışı bir şey yapmasan bile firmaların ürünleri garanti içine dahil etmeden tamir edip sudan sebeplerle para kaktırmak istemeleri. Diğer nedeni de her ne kadar şansa bağlı olsa da güvenilir bir markanın ürününü alırsanız ve büyük bir dikkatsizlik ya da şanssızlıkla karşılaşmazsanız 2 yıllık süre içinde büyük ihtimalle sorun çıkarmamasıdır.

Açıkçası ben de geçen ay aldığım MSI GE60'a SSD ve ek RAM takıp garantiyi bozdum. Ancak ben bunu yaparken cihazı çok yakın, aynı zamanda yıllarca yanında çalıştığım bir tanıdığımın firmasından aldığımı ve bu işlemleri aynı şirketin teknik servisinde yaptığım için tanıdıklar vasıtasıyla ürünü bir şekilde garanti içine dahil ettirebileceğimi düşünerek yaptım. Tabii ki bu işin risklerini ve bir sorun olduğunda garanti içine dahil edememe ihtimalini düşünüp ona göre karar vermelisin. Tercih senin. :)

Ürünü ben aldım . 8gb RAM modelini kullanıyorum RAM i kendim taktım . Bence hiç öyle maceralara girmene gerek yok.PC zaten 15 saniyede aciliyo

Bende bu ürüne sahibim. Kusursuz bir fiyat/Performansa sahip.

Vidalara hasar vermeden açarsanız sizde Ram montajını yapabilirsiniz.

Ya da geriye Pc depo kalıyor. :)

Dvd Yuvasına bir Ssd, bir de 4 gb Ram. :)
PC yi satın aldım RAM ekledim 4 GB lık bilgisiyarımdan çok menunu:paragöz::mutlu::mutlu:

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı