Asus X550JK XO012D Laptop

Ebrar anakarta gömülü slotu da saymış olabilir. Tek slot var ve o da boş diye biliyorum ben. X550LN için öyleydi en azından. Resimleri var.

Alan kullanıcı 2 Slot olduğunu ve 4 gb ram çıkarmaya gerek olmadığını söyledi. Açıkçası bende kaç gb ram alınmalı bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başka Forum Linki vermek yasak mı ? @Egemen

Başka bir forumda arkadaş almış ve bu fotografları gondermiş.
1.jpg
2.jpg
3.jpg

Bu da Laptop'un Görünümü ve arka tarafı.
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg

Yani anlamadım ki Max kaç GB Ram yapabiliyoruz. Herkes ayrı ayrı bir şeyler söylüyor.

Bu da Kullanıcının Yaptıgı LoL Testi.
BF 4 testi falan da yapacakmış.

-
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ebrarı aramak lazım aslında yarın ve pazartesi incelemeler artar o zaman anlarız.

@Fuxury İnşALLAH ya kafam karışıyor böyle olunca

Ebrar anakarta gömülü slotu da saymış olabilir. Tek slot var ve o da boş diye biliyorum ben. X550LN için öyleydi en azından. Resimleri var.
@Egemen Fotografa baktıgımda Slot sayısı 2 gibi gozukuyor.

Ebrarın sitesinde yorumlar kısmında görevli 2 adet Slot olduğundan boş slota 8 gb ram takılabileceğini söylemiş. İyice kafam karışıyor.

Bence sorun yok. Laptobu alın. Tek mi çift mi var görün. Ona göre RAM alırsınız. Tabii söylediğim hususlara dikkat ederek RAM konusunda. 8 GB RAM'den fazlası çok gereksiz. 2-3 sene içinde de öyle ihtiyaç olmaz zaten daha fazlasına. 16 GB RAM'im var 2 GB kullanılıyor. Hesap edin artık.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı