Asus X550LN-Xo069d Kasma Sorunu

aintgotnoname

Hectopat
Asus X550LN XO069D Notebook en ucuz asus dizüstü bilgisayar modelleri pcdepo.com da aynı gün kargo kredi kartına taksit imkanı notebook modelleri...

Notebookumda kasma sorunları yaşamaya başladım. Önceden rahatça oynayabildiğim oyunlarda şimdi birisi bana ateş ederken kasıyor. Oynanmayacak seviyede. Alalı 1 yıl bile olmadı, ısı değerlerine baktım ellinin üstüne çıkmıyor. Sizce format atmalı mıyım ? Ve bios güncellemesini yapmak istiyorum fakat güvenli olmadığından şimdiye kadar yapamadım. Bu da Asus'un destek bölümünde ki bios güncellemesi ve diğer driverlar ;

Notebooks & Ultrabooks - X550LN - ASUS

Bios kısmına tıklayıp güncellemenin ne kadar önemli olduğunu söyler misiniz ? Birde tam performans için hangi driverları indirmeliyim ?

@claus dediğin gibi yaptım fakat dxdiag bölümünde ekran kısmına gelince Intelin ekran sürücüsü gözüküyor, ayrıca oyuna girdiğimde oyun deliriyor. Demek istediğim oyundayken pixellere bir şeyler oluyor.

Nvidia denetim masasına girin. Masaüstü ve bildirim alanında GPU etkinliği simgesi görüntüleyi seçin. Oyundayken alt+tab yapıp kontrol edin. Hangi oyunlarda sorun yaşıyorsunuz ?
BIOS güncellemiştiniz değil mi ?

BIOS'u güncelledim. Dediğiniz gibi yaptım fakat google chrome gözükürken oyunun simgesi çıkmıyor. Şimdi ASUS'un kendi sitesindeki ekran kartı driverlarını deniyeceğim, bir yerde aynı sorunla karşılaşan birisine öyle söylenmiş.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı