Asus Zenfone 2 Laser 5.5 Hakkındaki Düşünceleriniz

Ortası biraz kalın ama kenarları ince olduğu için hissetmiyorsun. Zaten önemli olan da hissetmiyor olmanız değil mi! :)

En güzeli Vatan'a git. Eline al, kendin incele

Arkadan taraftan kavisli olduğu için kalınlık fazla hissedilmiyor, ele iyi oturuyor. Performans olarak G3 rakiplerinin gerisinde.
G3'ün genel performansı gerçekten güzel, kullandığım için söyleyebiliyorum. Baştan savma yorumlara inanmamak gerek. Eğer bir sorunu yok diyorsanız sipariş edeceğim.

Telefonu kullanmışlığım var abartıldığı kadar kötü bir telefon değil. Yalnız pil performans ve ısınma sorunu açısından kötü. Tasarım, kamera, ekran olarak başarılı bir telefon. Telefonu alacağınız kişi fazla oyun oynamayan biriyse alınabilir. Alternatif olarak S5 ve M8 düşünebilirsin.

Telefonu kullanmışlığım var abartıldığı kadar kötü bir telefon değil. Yalnız pil performans ve ısınma sorunu açısından kötü. Tasarım, kamera, ekran olarak başarılı bir telefon. Telefonu alacağınız kişi fazla oyun oynamayan biriyse alınabilir. Alternatif olarak S5 ve M8 düşünebilirsin.
Bahsettiğiniz telefon Zenfone 2 Laser'mi acaba ? Tereddüte düştüm şimdi.

Lenovo P70 ile Asus Zenfone 2 Laser 5.5 arasında kaldım. Düşünceleriniz nedir ? :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı