Asus Zenfone 5 nasıldır?

Soner Gözüpek

Hectopat
Merhaba,

Asus Zenfone 5 almayı düşünüyorum. Kullanan varmı nasıl bir telefon yeterince hızlı mı görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim. Başka telefon önerisi olanlarda yazabilirse ayrıca memnun olurum :)

Herkese teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zenfone 5 , gayet hızlı akıcı kasma donma yaşamayan bir telefondur. Gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

Zenfone 5 kullanıcısıyım. Nadiren donma yapıyor. Mesaj yada cevapsız çağrı olduğu zaman üstten çektiğimiz menü yarıda kalabiliyor. Tekrar yukarı çıkartınca düzeliyor. Oyun oynarken her telefonda olduğu gibi ısınıyor. Şarjı sürekli kullanımda bir günü götürüyor normal olarak. Temiz kullanılmazsa ekranın altındaki metalik yerin sağ ve sol tarafı nokta nokta oluyor çözümünü henüz bulamadım. Bunlar haricinde çok kullanışlı ve gösterişli bir telefon. Fiyatını 1500 lira civarı diye düşünen arkadaşlarım oldu. Asus firması paramızın hakkını fazlasıyla vermiş. Almanızı tavsiye ederim. Bu fiyata böyle telefon almak gerçekten çok güzel bir duygu.
Not : Güncellemeyi henüz yapmadım. Diğer telefonlara oranla oldukça az olan bu sıkıntılar düzeltilmiş olabilir.
Teşekkürler. İyi sosyaller.

Teknosa mağazalarında bulunuyor. Gideceğiniz mağazayı arayıp stok durununu öğrenebilirsiniz.
Ayrica internet sitesinde ürünün olduğu mağazalar çıkıyordu. İyi sosyaller.

Teknosa mağazalarında bulunuyor. Gideceğiniz mağazayı arayıp stok durununu öğrenebilirsiniz.
Ayrica internet sitesinde ürünün olduğu mağazalar çıkıyordu. İyi sosyaller.
Gösterdiği mağazalara inanma. Ankara Nata Vega 'da yok diyordu gittim baktım vardı orda. Ayrıca telefonu Teknosa 'da test ettim çok güzel almanı tavsiye ederim. Ben de almayı düşünüyorum.

Zenfone 5 kullanıcısıyım Teknosa' nın internet sitesinden 700 liraya aldım. Ayrıntılı anlatmayacağım özellikler felan onları bulursun. Kullanım olarak anlatayım performans olarak fiyatının iki katını veriyor diyebilirim, tasarım olarakta gayet güzel kendini belli ediyor, kalın değil bombeli ama belli etmiyor yani rahatsız etmiyor hatta ele iyi oturmasını sağlıyor bile diyebilirim. Ben çok memnun kaldım kesinlikle tercih etmelisin şimdiden hayırlı olsun. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı