Asus Zenfone 5 nasıldır?

Kardeş Zenfone 5 kullanıyorum kesinlikle almanı tavsiye edebilirim tabi parasına göre arada bazı hoşuna gitmeyecek özellik eksiklikleri olabilir az da olsa. Fakat amacın oyun oynamaksa gayet başarılı ısınmadığı sürecede stabil. Ama arkada 3-4 oyun birden açmışsan ve ağır bir oyun oynamaya çalışıyorsan bu halde ısındığını söyleyebilirim. (Isınma konusunda fazla şikayetim yok anlayacağın) Görüntüye gelince bazı oyunlarda filmlerde vs. pikselleri az bişey belli oluyor. (Geliştirici seçeneklerinde 4x MSAA'yı zorla diye bir seçenek var ama pc oyunlarındaki görüntü ayarlarında antialias mı bilmiyorum.) Şarjı oyun oynayarak 1 gün civarı gidiyor. Hiç dokunmadığımda mesela 10 saat hiç dokunmadım denemek için 2% şarjı gitmişti fakat başkasında farklı olur mu onuda bilmiyorum.

Genel olarak parasını fazlasıyla hakediyor. Bir mağazaya gittiğinde "Bir telefona bu kadar para verilir mi?" diyorsan veya para o kadar 'bol' değilse piyasada alabileceğin en iyi telefondur 700 tl için.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı