ASUS'tan geri ödeme nasıl işliyor?

Growl

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar selam.

ASUS ROG harpe ace Aim Lab Edition ile DeathAdder V3 Pro arasında bir süredir gidip gelmekteyim. Şu an aklımda ASUS var fakat N11'den almak istiyorum Nays geri ödemesinden dolayı. Qp isimli firma satıyor ve ASUS ile geri ödeme anlaşması var. Ben bu ürünü N11'den alırsam, ASUS bana geri ödeme yapar mı? Ayrıca V3 Pro ile ASUS harpe arasında 1000TL fark oynuyor DeathAdder V3 Pro fiyat farkına değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Muhtemelen yaparlar ama siz hafta içi QP'ye bir sorun en iyisi.

Kimden alacaksınız bilmiyorum ama arada 250TL fark var.

Kimden alacaksınız bilmiyorum ama arada 250TL fark var.
Geri ödeme ile yaklaşık 1000 liraya çıkıyor fark. Asus 800 liradan fazla geri ödeme yapıyor ama çok fark edecek bir mouse ise verebilirim o parayı.

Geri ödeme ile yaklaşık 1000 liraya çıkıyor fark. Asus 800 liradan fazla geri ödeme yapıyor ama çok fark edecek bir mouse ise verebilirim o parayı.

Dostum bende aynı ikilemde kaldım harpeyi sipariş ettim senin gibi n11 den qp saticili olan pazartesi elimde olur büyük ihtimalle hatta n11 de 120 tl kupon ve nays indirimi ile 1900 e falan gelmiş oldu. Şuan dav3 pro 3250 tl lete çıktı bence bu fiyat farkını verene kadar harpe aim çok daha mantıklı birinde 3395 sensör var diğerinde 3399 razer focus pro, bu fiyat farkına değmez bence ayrıca harpe 10 gr daha hafif. Ürün bana geldikten sonra faturası ile siteye başvuru yapcam sitede yazıyordur

Arkadaşlar Asus ROG harpe ace aimlab editionu fiyat avantajı sebebiyle almış bulunmaktayım. Yardım eden herkese çok teşekkür ederim. Evet, Asus geri ödeme yapıyormuş. @ikseroo yanlış yapmamışımdır umarım.

Arkadaşlar Asus ROG harpe ace aimlab editionu fiyat avantajı sebebiyle almış bulunmaktayım. Yardım eden herkese çok teşekkür ederim. Evet, Asus geri ödeme yapıyormuş. @ikseroo yanlış yapmamışımdır umarım.
Hayırlı olsun hocam. Bana kalsa zorlanmayacaksak V3 Pro alırdım. ASUS olanda üzmez gibi.

Geri
Yukarı