ASUSTeK P5KPL-AM SE Anakart LGA 775 Windows 10 Uyumu

BEYLERBEYİ

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Şu anki anakartım ASUSTeK P5KPL-AM SE Anakart LGA 775. Sizce Windows 10 destekler mi? Mesajlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cevabınız için teşekkürler. Ama ben Windows 10 kurup ekran kartı güncelleme esnasında daha bitmeden siyah ekran oluyor. Bunu sebebi nedir sizce ? MSİ Nvidia GT 730 2 GB 128 Bit ekran kartım. Windows 10 güncellemesi var Nvidia sitesinde ama son güncellemeyi indirdiğim halde sıkıntı oluyor. Sizce sebebi nedir ?

8.1 desteği olan bir anakart Windows 10'a da gayet uyumludur. Kesinlikle kurabilirsiniz.

P5KPL-AM SE - Pomoc techniczna

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı ile ilgili bir durum.

DDU ile tüm grafik sürücülerini kaldırın. Display Driver Uninstaller (DDU) AMD+NVIDIA Sürücü Kaldırma Aracı

Varsa önce Intel grafik sürücünüzü ardından Nvdia sürücünüzü kurun.

64 Bit Windows 10 kurduğunu kabul ediyorum. Nvdia sürücü olarak bunu kurun. http://tr.download.nvidia.com/Windows/368.81/368.81-desktop-win10-64bit-international-whql.exe
Teşekkür Ederim. Size bir sorum daha olacaktı.
Windows 10 kurduğum zaman içinde Nvidia sürücü güncelleme diye bir program var denetim masasında bir 10 dk sonra altta sağ köşede "Ekran kartı sürücünüz güncellenmiştir " yazısı gelmektedir. Windows 10 da Masa üstü geldiği zaman sizce internet bağlantısı kesip sizin bana vermiş olduğunuz sürücüyü yüklesem sorunum çözülür mü ?
Not : Bu ara sürekli yazım yanlışı cezası tarzı bir sorunum var ve cevap yazamıyorum sizlere sebebi nedir. Teşekkürler.

İnterneti kesmenize gerek yok ama o sekilde de olabilir. Deneyip son durumu bildirin. Sosyal kurallari okudugunuzda yazim ve noktalama kurallari belirtilmistir. Dikkat ederseniz sorun yasamazsiniz.
Dediğim gibi yaptım yine olmadı. Bilgisayar monitörü görmüyor. Regal 7003L 17" monitörüm var Windows 7'de Monitörü görüp algılıyor. Ama Windows onda Monitör PnP sıkıntısı var PnP'de ünlem işareti olmaktadır. Windows 10 a ara elveda... Taki yeni bir sistem kurana kadar dediğiniz her şeyi yaptım halde yine olmamıştır. Teşekkürlerimi sunar iyi günler dilerim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı