AUX kablonun kalitesi ses kalitesini etkiler mi?

ıvx

Decipat
Kablosuz kulaklığımda gecikme olmaması için AUX kablo alacağım fiyatlarına baktığımda 100 TL'lik de var 300 TL'lik de. AUX kablonun kalitesi ses kalitesini doğrudan etkiler mi? Yoksa sadece kullanım ömründen kaynaklı fiyat farkı mı var?

Kablosuz kulaklık modeli nedir hocam? Ben Anker Q30 kullanıyorum, BT ile hem gecikme neredeyse fark edilmiyor hem de kulaklığın kablosuz ses performansı kabloludan daha iyi. Kablolu bağlantıda kulaklık sürücüleri kendisi sürmediği ve doğrudan anakart üzerinden gelen güçle devam ettiği için umduğunuzu bulamayabilirsiniz. Ugreen veya hama bakabilirsiniz, Hama'nın MediaMarkt'ta satılan bir modeli vardı bulamadım bulursam eklerim.

Kablosuz kulaklık modeli nedir hocam? Ben Anker Q30 kullanıyorum, BT ile hem gecikme neredeyse fark edilmiyor hem de kulaklığın kablosuz ses performansı kabloludan daha iyi. Kablolu bağlantıda kulaklık sürücüleri kendisi sürmediği ve doğrudan anakart üzerinden gelen güçle devam ettiği için umduğunuzu bulamayabilirsiniz. Ugreen veya hama bakabilirsiniz, Hama'nın MediaMarkt'ta satılan bir modeli vardı bulamadım bulursam eklerim.

Bende Q10i kullanıyorum kablosuz performansın daha iyi olduğunu düşünüyorsanız deneyimlerinize göre sanırım AUX almama gerek kalmayacak yardımlarınız için sağolasınız hocam.

Geri
Yukarı