Avast free "izleniyorsunuz" uyarısı

Kaspersky'de ücretsiz hocam. Ayrıca Avast gibi gereksiz reklam bildirimide atmıyor. Garibim açıldığında açılıyor, kapattığımda kapanıyor sesi çıkmıyor.
Evet. Şuana kadar herkez Kaspersky önerdi. Şimdi indiriyorum. Avast kendi kendini izlesin artık . Derslerde çok karşıma çıkıyordu bir anlık sinirimi bozuyordu kendi kendime bakıyodum kameraya. 🙂

Avastı çok eziyorsunuz ama ben memnunum. Virüslü siteleri engelliyor, cracklı hackli dosyaları buldumu karantinaya alıyor, daha ne yapsın free AV?
Bir virüs programının virüslü siteleri engellemesi gerçekten çok garip..

Avast beş para etmez bir yazılımdır. Zaten kullanıcı verilerini sattığı da ortaya çıktığında iyice gözden düştü.

Bir virüs programının virüslü siteleri engellemesi gerçekten çok garip..

Avast beş para etmez bir yazılımdır. Zaten kullanıcı verilerini sattığı da ortaya çıktığında iyice gözden düştü.
Satmasımı? Nasıl yani? Benim verilerim tam olarak nereye gitti? Ben oraya üye olmadım bile. Verilerimin gitmediğini umut ediyorum.
Ayrıca silmek istediğinde savaş veriyorsun.
Dediğiniz savaşı şuan veriyorum.

Satması mı? Nasıl yani? Benim verilerim tam olarak nereye gitti? Ben oraya üye olmadım bile. Verilerimin gitmediğini umut ediyorum.

Dediğiniz savaşı şu an veriyorum.

Hibit uninstaller kullanabilirsin.

KSyi bu kadar öven varsa ben de deneyeyim madem. Ama baya bi torrentten inme oyunum var onların cracklerini hackli dosya görüp iş açmaz dimi başıma?

Ksyi bu kadar öven varsa ben de deneyeyim madem. Ama bayağı bir Torrent'ten inme oyunum var onların cracklerini hackli dosya görüp iş açmaz değil mi başıma?

Virüs varsa virüse virüs diyecek tabii ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı