Steam Aynı anda 2 oyun iade edilebilir mi?

Güdümlüsucuk

Picopat
Daha fazla  
İyi akşamlar herkese. Steam'den ilk önce Paint the Town Red aldım ve hoşuma gitmedi iade talebinde bulundum, sonra da Garry's Mod aldım oda hoşuma gitmedi ve ikisine de iade talebinde bulundum, sorun olur mu? Ne zaman geri dönüş yaparlar?

İyi akşamlar herkese. Steam'den ilk önce Paint the Town Red aldım ve hoşuma gitmedi iade talebinde bulundum, sonra da Garry's Mod aldım oda hoşuma gitmedi ve ikisine de iade talebinde bulundum, sorun olur mu? Ne zaman geri dönüş yaparlar?

Ben bir kere öyle bir şey yapmıştım. Parası ayrı ayrı geldi. 3 gün bekleyin, gelmez ise iletişime geçin. Benimki 4 saatte onaylandı, 24 saat içinde geldi.

İade edilir. Suistimal etmediğin sürece (10-15 iade) hiçbir sıkıntı yaşamazsın. Talepler genelde 3-4 saat içerisinde onaylanıyor ama yoğunluk varsa 2-3 güne kadar sarkabilir.

Yapabilirsin fakat dikkat et. Aşırı fazlaya kaçtığında iade banı atabiliyor belli bir süre. Sadece bir ihtimal.

Bir ara oyun iade edecektim yanlışlıkla satın aldım demediğim için iadem gelmedi. Yani yanlışlıkla satın aldım deyin.

Bir ara oyun iade edecektim yanlışlıkla satın aldım demediğim için iadem gelmedi. Yani yanlışlıkla satın aldım deyin.
O seçeneklerden ne seçersen seç iade için uygunsa iade ediliyor.

Geri
Yukarı