Bağımsız Oyun LISA, Steam'de Devasa Oranda Zamlandı!

Katılıyorum fakat adam da çıkıp bana ne ben mi Dolar'ı 27 TL yaptım, gidin ekonominizi düzeltin derse de bir şey diyemezsin.

Ha satılır mı bu fiyata, bence de satılmaz. Atıyorum eskiden 190 liraya da hadi seveni alır diyelim de ben hiç kimsenin şu oyuna 530 lira vereceğini sanmıyorum. 100 kişi alacaksa 1 kişi alır, o da enayiliğini gösterecek yer arıyordur öyle alır.
Gayet de derim, mevcut kuru o yapmadı zaten "neden 1.5'dan almıyorsun eskisi gibi?" dediğimiz de yok. Makul bir düzeyde tutulması gerekiyor, bu işin raconu budur. 27 ise mesela, al en kötü 15'den iki taraf da memnun olsun. (gerçi bizler alışık olmadığımız için 300 lira bize yine çok gelecekti muhtemelen ve yine aynı yaygara çıkacaktı ama neyse) en azından dediğim gibi olsa, nispeten makul bir rakam olurdu ama be kardeşim sen kimsin de fiyatı doğrudan alıyorsun yani, koca koca firmalar bile doğrudan almıyor daha kuru. Zaten 190 liraya çektiğinde bile kimse almamıştır muhtemelen buralardan oyunu.

Neyse, oyunun fiyatı benim gözümde önce 18, sonra 190 ve sonra da 0 lira oldu. Artık internetten bedavaya indirmek için bana engel olan bir vicdanım yok. Tamamen özgürüm, olamayanlar düşünsün :)

Gayet de derim, mevcut kuru o yapmadı zaten "neden 1.5'dan almıyorsun eskisi gibi?" dediğimiz de yok. Makul bir düzeyde tutulması gerekiyor, bu işin raconu budur. 27 ise mesela, al en kötü 15'den iki taraf da memnun olsun. (gerçi bizler alışık olmadığımız için 300 lira bize yine çok gelecekti muhtemelen ve yine aynı yaygara çıkacaktı ama neyse) en azından dediğim gibi olsa, nispeten makul bir rakam olurdu ama be kardeşim sen kimsin de fiyatı doğrudan alıyorsun yani, koca koca firmalar bile doğrudan almıyor daha kuru. Zaten 190 liraya çektiğinde bile kimse almamıştır muhtemelen buralardan oyunu.

Neyse, oyunun fiyatı benim gözümde önce 18, sonra 190 ve sonra da 0 lira oldu. Artık internetten bedavaya indirmek için bana engel olan bir vicdanım yok. Tamamen özgürüm, olamayanlar düşünsün :)
Özetle "Fiyatını beğenmedim mi çalmakta özgürüm yey. "

Oyunun kendi fiyatı zaten saçma. Oyunu Elder scrols online, City Skylines, Rust, Fallout 76, Doom, Age of Empre 2 DE, Withcer 3, Sims 3, Rdr online, Dishonored 2,Nier Aoutomata, Sea of Thieves,Disco Elysium, Kingdome Come, Total war mediaval 2, Killing Floor 2, Rimworld, Division 2, Hitman 3, RE:Village, Metro Exodus gibi oyunlarla aynı fiyatda tutan ne özelliği varki?

Oyunun kendi fiyatı zaten saçma. Oyunu Elder scrols online, City skyline, Rust, Fallout 76, Doom, Age of Empre 2 DE, Withcer 3, Sims 3, Rdr online, Dishonored 2,Nier Aoutomata, Sea of Thieves,Disc Elysium,Kingdome Come, Total war mediaval 2,Killing Floor 2, Rimworld, Division 2,Hitman 3, RE:Village,Metro Exodus gibi oyunlarla aynı fiyatda tutan ne özelliği varki?
Oyun olması ve biraz da yapımcının canının öyle istemesi.

Geri
Yukarı