Ban yer miyim?

Öncelikle nereye yazacağımı bulamadım bu konuyu yazım kurallarına uymadığım için uyarı aldım ve ben bu platformu sevdim. Ban yer miyim? 1 gün konu açmama cezası da verdi bunun için.
Ban'dan kastınız ceza ise kurallara uyduğunuz sürece ceza almazsınız. Alsanız bile süresiz almazsınız. Sosyal kurallarını okuyun, daha iyi anlarsınız.

Burayı sevmene ve kurallara özen göstermene sevindim.

Kuralları uyarsanız ve uslu birer üye olursanız belki şirinleri bile görebilirsiniz.

Her Technopat üyesi bir gün ban yemenin tadını tadacaktır.

Her nefis bir gün ölümü tadacak gibi oldu bu da. Zaten oradan çaldım, çaktırmayın.
Sanırım ilk mesajda ceza veriyorlardı. Hoşgeldin şakası olarak. Tabii yanlış hatırlamıyorsam. İlk mesajımda hiçbir hata yapmama rağmen ceza almıştım.

Sanırım ilk mesajda ceza veriyorlardı. Hoşgeldin şakası olarak. Tabii yanlış hatırlamıyorsam. İlk mesajımda hiçbir hata yapmama rağmen ceza almıştım.
Böyle bir efsane var, evet ama yanlış. Yeni üyeler kuralları okumak yerine direkt olarak konu açmaya yelteniyor, bu da uyarı almalarına neden oluyor. Uyarı almak insanı geliştiriyor, uyarıldıkça da daha iyi üye olunuyor. Türkçe öğretmenliği isteyip bol bol yazım hatası olan var.

Böyle bir efsane var, evet ama yanlış. Yeni üyeler kuralları okumak yerine direkt olarak konu açmaya yelteniyor, bu da uyarı almalarına neden oluyor. Uyarı almak insanı geliştiriyor, uyarıldıkça da daha iyi üye olunuyor. Türkçe öğretmenliği isteyip bol bol yazım hatası olan var.

Sistemlerimiz uyuşuyor ve bazı sorular sormak istiyorum. Bildiğim kadarıyla özele geçmek yasak. Seninle nasıl mesajlaşabilirim?

Yeni konular

Geri
Yukarı