Bana sülük gibi yapışan çocuk

vbios

Kilopat
Makaleler
4
Arkadaşlar hepinize merhaba, 3 gün önce bilgisayarımı Letgo'da satışa koydum ardından bir kişi mesaj attı ve almak istediğini söyledi bende numaramı verdim konuştuk ve dedim ki; "satmayı corona olaylarından dolayı kesin olarak düşünmüyorum." Dedim. Ardından ona babamdan izin almam gerektiğini söyledim ve babam satmama izin vermedi bende ona güzel bir şekilde babam izin vermiyor dedim ve ardında o " ben evdeki tüm ürünleri sattım borç aldım arkadaşlarımdan dedi" bende ona babamın izin vermediğini söyledim fakat o beni her saat arıyor her 10 dakika da bir mesaj atıyor. Bu illetten nasıl kurtulacağım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar hepinize merhaba, 3 gün önce bilgisayarımı Letgo'da satışa koydum ardından bir kişi mesaj attı ve almak istediğini söyledi bende numaramı verdim konuştuk ve dedim ki; "satmayı corona olaylarından dolayı kesin olarak düşünmüyorum." Dedim. Ardından ona babamdan izin almam gerektiğini söyledim ve babam satmama izin vermedi bende ona güzel bir şekilde babam izin vermiyor dedim ve ardında o " ben evdeki tüm ürünleri sattım borç aldım arkadaşlarımdan dedi" bende ona babamın izin vermediğini söyledim fakat o beni her saat arıyor her 10 dakika da bir mesaj atıyor. Bu illetten nasıl kurtulacağım?

Borcunu geri versin arkadaşlarına söyle. Evdeki tüm eşyaları sattım nedir ya. :D Şikayet et yani ne diyelim.

Kusura bakmayın ama konu açmak için mi açtınız?🤨 Numarayı engelleyin, farklı numaradan ararsa şikayet edeceğinizi söyleyin. Zorluyorsa gidip şikayet edin yani.🤔

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı