Bannerlord'da nasıl gelir elde edilir?

şahıs

Hectopat
Yer
Aksaray
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ryzen 5 1600 Team T-Force Vulcan TUF Gaming Alliance 16GB (2x8GB) 3200MHz CL16 DDR4 Asus rx 550 4gb gigabyte b450m -h wd10ezex , suv400s37240g
Meslek
öğrenci
Bannerlord yakında çok fazla savaşa gireceğim bunun için çok büyük bir ordu lazım. Yaklaşık 900k param var. Asker vs. alınca günlük ücret olarak çok fazla gidiyor. Gelir kaynağı olarak ne yapmalıyım.

Bannerlord yakında çok fazla savaşa gireceğim bunun için çok büyük bir ordu lazım. Yaklaşık 900k param var. Asker vs. alınca günlük ücret olarak çok fazla gidiyor. Gelir kaynağı olarak ne yapmalıyım.
Atölye, kervan bir süre sonra boş iş, 10k vereceğin haraçta getireceği 1k, 200, 300 dinar iş yapmıyor.

Demirciliğe kasmak için biraz geç olmuş çünkü krallıklar darlayacak fakat demircilikte cirit parçaları bayağı hızlı açılıyor önerim cirit üretmeniz. Yaklaşık 30-45k arası getiri sağlıyor sadece 1 cirit satmak.

Demirciyi fulleyip 1 kılıçtan 30 40k çıkarırsın ben böyle yaparak çok katladım yanında demirci bir yoldaşında olsun.

Oyundan soğutan olay şu para mevzusu zaten. Demircilik yapınca çok kolay oluyor sınırsız para gibi yapmayınca da sürekli savaşıp gelenleri satman gerekiyor orduya para ödeyebilmek için. 10 şehir alsan da vergisi geliri hiç yetmiyor ben belki Türkiye olmak istiyorum kardeşim bırakın da kendimiz ayarlıyalım vergileri

Oyundan soğutan olay şu para mevzusu zaten. Demircilik yapınca çok kolay oluyor sınırsız para gibi yapmayınca da sürekli savaşıp gelenleri satman gerekiyor orduya para ödeyebilmek için. 10 şehir alsan da vergisi geliri hiç yetmiyor ben belki Türkiye olmak istiyorum kardeşim bırakın da kendimiz ayarlıyalım vergileri.

Hocam zaten ordumu 500 üstü yapabilsem diğer orduları yenince ganimetlerden bayağı iyi kazanıyoruz. Ama orduyu kurup seviyesini yükseltene kadar bayağı para gerekiyor.

Hocam zaten ordumu 500 üstü yapabilsem diğer orduları yenince ganimetlerden bayağı iyi kazanıyoruz. Ama orduyu kurup seviyesini yükseltene kadar bayağı para gerekiyor.

900K yeterde artar bu arada. Zaten normal oynuyorsanız ordu kapasitesi 400 falan olur Max. Ben 100 200K ile krallik kurdum.

900K yeterde artar bu arada. Zaten normal oynuyorsanız ordu kapasitesi 400 falan olur Max. Ben 100 200K ile krallik kurdum.

Hocam ben kaleyi vasalken aldım. Ve şu an vasalı olduğum krallığın gücü 10k yaklaşık ne kadarlık bir ordu dizmeliyim.

Demircilikmiş oymuş buymuş tamamen gereksiz işler. Roguery(serserilik) yeteneğinizi 2-3 puan vererek yükseltirseniz savaşlardan öyle yüksek ganimetler gelmeye başlıyor ki para sıkıntınız kalmıyor.

Hiç demircilik yapmadın ben, 900k paran varsa neden günlük alınan ücretten rahatsız oluyorsun ki?

Çünkü oyunda ki en iyi sete sahip olman gerekir yani parayı harcayacak bir yer kalmamış olması gerekir.

Ben para sıkıntısını oyun başında çekiyordum. Birlik sayısı en az olan krallığın kervanlarına saldırıyordum sürekli olarak.

Geri
Yukarı