Başlangıç için elektrogitar seti önerisi

BarisKaya67

Centipat
Daha fazla  
Merhaba sıfırdan elektrogitar çalmaya başlamak için bu linkteki seti almayı düşünüyorum. Maksimum bütçem 9k. Sizce alternatif bir seçenek var mı yoksa bunu mu almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba sıfırdan elektrogitar çalmaya başlamak için bu linkteki seti almayı düşünüyorum. Maksimum bütçem 9k. Sizce alternatif bir seçenek var mı yoksa bunu mu almalıyım?

Böyle set olarak almak gayet mantıksız bir seçim. Herhangi bir mağazaya gidip oradaki çalışanlara sorup hem kendi tarzında gitar ve amfi bulursun hem de daha kaliteli parçalar alırsın.

Hocam çevremde genellikle böyle başlangıç seviyesi ucuz gitar satan mağaza olmadığı için internetten almak istiyorum. O yüzden genel olarak işin ehli olan insanlara başlangıç seviyesi için attığım gitarı sormak istedim.

Hocam çevremde genellikle böyle başlangıç seviyesi ucuz gitar satan mağaza olmadığı için internetten almak istiyorum. O yüzden genel olarak işin ehli olan insanlara başlangıç seviyesi için attığım gitarı sormak istedim.

Hangi şehirdesin ona göre mağaza ismi söyleyim sipariş edebileceğin?

Başlangıç için gayet uygun ve yerinde bir set. Marka güvenilir. Amfi de mevcut düşünmeden alın.

Başlangıç için gayet uygun ve yerinde bir set. Marka güvenilir. Amfi de mevcut düşünmeden alın.
Hocam gitar konusunda bu gitarı alacağım ama set halinde almak yerine tek başına bu gitarı alıp yanına amfi olarak 2. el Ibanez 10G V2 almayı düşünüyorum. Daha iyi bir tercih yapmış olur muyum?

Geri
Yukarı