Başlangıç için hangi iPhone alınmalı?

Yamishu

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5500 3.6GHz 16MB Önbellek 6 Çekirdek AM4 7nm MPK İşlemci | MSI B450M-A PRO MAX 4133MHz(OC) DDR4 Soket AM4 M.2 HDMI DVI mATX Anakart | GoodRam 16GB(2x8GB) IRDM RGB 3600MHz CL18 DDR4 Siyah Dual Kit Ram | MSI Radeon RX 6650 XT MECH 2X OC 8GB GDDR6 128 Bit Ekran Kartı | WD 480GB GREEN SN350 NVMe M.2 SSD (Okuma 2400MB / Yazma 1650MB)
Meslek
Bilgi İşlem
Merhaba, benim bir sorum olacaktı. Ben bir Android kullanıcısıyım ama şu an aklımda iOS işletim sistemli bir cihaza geçmek var. Sizce Apple'ın hangi telefonuyla başlamalıyım? İkinci el konusunda biraz ön yargılıyım, güvenmiyorum. Siz olsanız ne alırdınız? Veya bana ne önerirsiniz?

Ben olsaydım iPhone 12 alırdım.
İyi Sosyal'ler dilerim.

Merhaba, benim bir sorum olacaktı. Ben bir Android kullanıcısıyım ama şu an aklımda iOS işletim sistemli bir cihaza geçmek var. Sizce Apple'ın hangi telefonuyla başlamalıyım? İkinci el konusunda biraz ön yargılıyım, güvenmiyorum. Siz olsanız ne alırdınız? Veya bana ne önerirsiniz?
12 Pro altı alma.

Para varsa 13 Pro altı alınmamalı. Eğer ki yoksa da 12nin altı alınmamalı. İlla iPhone diye gidip 11e dünya para bayılmak çok mantıksız.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı