Çözüldü Batman Arkham Asylum ''uygulamanızda işlenmemiş özel bir durum oluştu''

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10
Daha fazla  
RAM
8GB DDR3
Ekran kartı
GT 740 4 GB
Anakart
Intel h55
İşlemci
Xeon e5640
1705678777370.png

Oyun orijinal ve bir türlü sorunu çözemedim birçok yol denedim ama olmuyor ne yapmalıyım.
Denediğim yontemler:
NVIDIA PhysX'i silip yüklemek.
DirectX kurmak.
Oyun dosyalarını silip onarmak.
(Oyunda hiçbir yama kurulu değil)

Çözüm
Eki Görüntüle 2089973

Userınput. İni diye bir dosya yok.
Belgeden square enix klasörünü silin ve physx'in yeni sürümünü yükleyin ve oyun klasöründeki physx sürümünü yükleyin ve oyunu başlatın. Bu yöntem olmazsa şuradan Phsyx'in eski sürümünü indirin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Eki Görüntüle 2089910

Oyun orijinal ve bir türlü sorunu çözemedim birçok yol denedim ama olmuyor ne yapmalıyım.
Denediğim yontemler:
DirectX kurmak.
Hocam Goty klasörüne ve UserInput.ini dosyasına sağ tıklayıp özellikler dedikten sonra en alttan salt okunur kutucuğunun işaretli olup olmadığına bakar mısın? Eğer işaretliyse kaldırıp kaydettikten sonra tekrar deneyin görelim.

Eki Görüntüle 2089910

Denediğim yontemler:
DirectX kurmak.
Uygulamayı yapan kişinin Try Catch bloğuna almamış. Sizlik bir sorun yok. Ayrıntılara basıp kodu atar mısınız?

Uygulamayı yapan kişinin try catch bloğuna almamış. Sizlik bir sorun yok. Ayrıntılara basıp kodu atar mısınız?

1705681849099.png

Hocam GOTY klasörüne ve userınput. İni dosyasına sağ tıklayıp özellikler dedikten sonra en alttan salt okunur kutucuğunun işaretli olup olmadığına bakar mısın? Eğer işaretliyse kaldırıp kaydettikten sonra tekrar deneyin görelim.

Eki Görüntüle 2089973

Belgeden square enix klasörünü silin ve physx'in yeni sürümünü yükleyin ve oyun klasöründeki physx sürümünü yükleyin ve oyunu başlatın. Bu yöntem olmazsa şuradan Phsyx'in eski sürümünü indirin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çözüm
Belgeden Square Enix klasörünü silin ve PhysX'in yeni sürümünü yükleyin ve oyun klasöründeki PhysX sürümünü yükleyin ve oyunu başlatın. Bu yöntem olmazsa şuradan PhysX'in eski sürümünü indirin.

Çok teşekkürler hocam çalıştı çözüm olarak işaretliyorum şimdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı