Battlebit Remastered 180 TL'ye alınır mı?

AGSEYF

Femtopat
Daha fazla  
Oyunun demosunu oynadım, stres testlere katıldım ve oyunu sevdim. Oyunu almak istiyorum ama 180 TL'ye değer mi bilmiyorum çünkü indirimlerde gerçek BF oyunları maksimum 200 lira ve BF oyunlarına sürekli indirim geliyor. Parasızlıktan değil ama böyle bir oyuna 180 lira verilir mi bilmiyorum, zaten 3 dev var ve oyunun yapımı çok uzun zaman aldı güncelleştirmelerden de emin değilim.
Sizce beklesem indirim gelir mi?

Ben de kapalı testlerine katılmıştım. Oyun grafiklerinin aksine gayet oturaklı bir oynanışa sahip. Şu an 68 bin kişi oynuyor. Ben bu tarz oyunları seviyor olsam alırdım. Ama indirimin son gününe kadar bekleyin. Bazı oyunlar indirime hazırlanmadıklarından, indirim günlerinde oyunlara indirim yapabiliyorlar.

Oyunun demosunu oynadım, stres testlere katıldım ve oyunu sevdim. Oyunu almak istiyorum ama 180 TL'ye değer mi bilmiyorum çünkü indirimlerde gerçek BF oyunları maksimum 200 lira ve BF oyunlarına sürekli indirim geliyor. Parasızlıktan değil ama böyle bir oyuna 180 lira verilir mi bilmiyorum, zaten 3 dev var ve oyunun yapımı çok uzun zaman aldı güncelleştirmelerden de emin değilim.
Sizce beklesem indirim gelir mi?

Çok güzel bir oyun demo zamanında bende oynuyordum.

180 TL şu zamanda fazla bir para değil indirime uzun bir süre girmez diye düşünüyorum.

Çok güzel bir oyun demo zamanında bende oynuyordum.

180 TL şu zamanda fazla bir para değil indirime uzun bir süre girmez diye düşünüyorum.

Ya battlebit Remastered alacağım ya da BF1+Ultimate starter kit, o da toplam 220 TL.

Çok oyun almak istemiyorum çünkü çok zamanım yok. O nedenle Battlebit ile Bf1 arasında seçim yapmam lazım

Yeni konular

Geri
Yukarı