Kilom artmıyor

RoadMix

Kilopat
Daha fazla  
İyi Sosyaller. 5.5 ay oldu spora başlayali adamakıllı. 60 başladım güncel 78 kgyim boy 180. 5.5 aya göre form nasıldır? Ve 1.5 aydır kilom artmıyor öğün de arttıramıyorum. Nasıl bir yol önerirsiniz?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240521-233236.jpg
    Screenshot_20240521-233236.jpg
    102,4 KB · Görüntüleme: 44
  • Screenshot_20240521-233147.jpg
    Screenshot_20240521-233147.jpg
    450,9 KB · Görüntüleme: 42
Aldığın kaloriyi 200 300 kadar arttır.

Hocam merhabalar, hala skinny fat'ten kurtulamamış gibisiniz daha çok kütle istiyor. Kilo alamıyorsanız kalori takibi ufaktan yapın derim, kalori ihtiyacını basit sitelerden bulabilirsiniz. Bu kadar kiloyu da çok kısa sürede almışsınız eklediğiniz kütlenin çoğunluğu kas olmalı.

Hocam merhabalar, hala skinny fat'ten kurtulamamış gibisiniz daha çok kütle istiyor. Kilo alamıyorsanız kalori takibi ufaktan yapın derim, kalori ihtiyacını basit sitelerden bulabilirsiniz. Bu kadar kiloyu da çok kısa sürede almışsınız eklediğiniz kütlenin çoğunluğu kas olmalı.
Kas kazandığımı hissediyorum çünkü ağırlıklarım gerçekten arttı fakat define olduğum sırada mı daha bi gözle görülür emin değilim.

Aldığın kaloriyi 200 300 kadar arttır.
Kaç kiloya kadar daha kilo artımını önerirsin?

Kas kazandığımı hissediyorum çünkü ağırlıklarım gerçekten arttı fakat define olduğum sırada mı daha bir gözle görülür emin değilim.

Kaç kiloya kadar daha kilo artımını önerirsin?

İyi bir şekilde kas kazandıysan 80 de bırak defineye gir. Skinny fat gibi görünüyorsun. Eğer skinny fatsan sağlam bulklan iyi bir kütle artışı yapıp sağlam bir define öneririm.

İyi bir şekilde kas kazandıysan 80 de bırak defineye gir. Skinny fat gibi görünüyorsun. Eğer skinny fatsan sağlam bulklan iyi bir kütle artışı yapıp sağlam bir define öneririm.
Bel kısmım hiçbir zaman düz olmadı hocam ya. Zayıfken bile simit kısmı hep bir tümsek gibi gözüküyordu. Genetik mi bilmiyorum ya ama biraz daha temiz şekilde kas kütlesi eklemek istiyorum.

Bel kısmım hiçbir zaman düz olmadı hocam ya. Zayıfken bile simit kısmı hep bir tümsek gibi gözüküyordu. Genetik mi bilmiyorum ya ama biraz daha temiz şekilde kas kütlesi eklemek istiyorum.

Genetik olabilir ama yağ yaktıkça illaki gidecek hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı