Battlefield 1 Alınmalı mı?

Bu tamamen size kalmış bir seçim. Eğer FPS oyunlarından zevk alıyorsanız alın. Misal ben zamanında Battlefield 4 aldım yaklaşık 300 saat oynadım ve oyunu her heveslenip tekrar yüklediğimde 20 saat oynayıp bıraktım. FPS oyunlarını seven biri olarak beni bir yerden sonra sıktı. Ama dediğim gibi tamamen size bağlı bu alternatif olarak, Rainbow Six Siege'ye bakabilirsiniz.

Ben hiç oynamadım ama araştırdığım ve izlediğim kadarıyla ekran kartın iyiyse hele monitörün büyükse
gerçekten büyük zevk alırsın. Hatta ingilizcen varsa COD ve Gears of war ile karşılaştırmaları var. Yorumlar olumlu. Single player kısa olduğu hakkında bilgi edindim bence alınır.

Single player önem veriyorsan alma. Single modu pek iyi değil. Multiplaye konusunda oldukça iyi. Tercihlerine bağlı. Hem single hem multi player önemliyse alternatif olarak Titanfall 2 öneririm.

Bu tamamen size kalmış bir seçim. Eğer FPS oyunlarından zevk alıyorsanız alın. Misal ben zamanında Battlefield 4 aldım yaklaşık 300 saat oynadım ve oyunu her heveslenip tekrar yüklediğimde 20 saat oynayıp bıraktım. FPS oyunlarını seven biri olarak beni bir yerden sonra sıktı. Ama dediğim gibi tamamen size bağlı bu alternatif olarak, Rainbow Six Siege'ye bakabilirsiniz.
Bf 4 ü bende almıştım ama fazla sevmeyip bırakmıştım o yüzden bf 1 almaktada kararsız kaldım dediğiniz gibi Titanfall 2 ve Rainbow six siege de düşünebilirim

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı