Battlefield 3, Alınmalı mı?

arkham

Kilopat
Makaleler
51
Daha fazla  
Beyler, oyun hala oynanıyor mu? Yani 4. oyun ile bu 3. oyun unutuldu mu yoksa hala Multi, haritalar falan canlı mı? Tavsiye ediyorsanız, zevkli ise alayım?

Aslında bende Battlefield 4 almak istiyorum da fiyat farkı var işte :) Hele ki Beta' da ki harita neydi öyle? İsmini bilen var mı? Çok alışmıştım Beta süresi boyunca, çok özlem çekiyorum o haritaya :rolleyes:

Bana Paybyme geçeceği bir site lazım. Gittigidiyor da geçse Paybyme 1 dk durmam alırdım 70 TL.

Beyler, şöyle de olabilir. Böyle 70 TL civarı almak istediğiniz bir oyun varsa bana söyleyin ben Paybyme ile alayım size, sizde bana kredi kartınız yada Paypal ile Battlefield 4 alın takas yapmış oluruz ;)

İninal al yada banka hesabı açtır. Ayrıca 70 tl verecek paran vardıysa kasayı Talon alsaydın ya param yok diye 300r aldın yada biriktir ssd al. Humble'dan alsaydın keşke Battlefield 3'ü... Ayrıca bana mangal borcun var parayı öyle kafana göre harcama! :cool:

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı