Battlefield 4 Alınmalı mı ?

Kubilay İmreks

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, arkadaşlar ben Playstore'den Battlefield 4'ü almak istiyorum. Fiyatı 96 liradır.
Sistem özelliklerim

• Ram:GSKİLL:1866 Mhz 8gb ram.
  • Ekran kartı:Nvidia Geforce Gtx 760
  • İşlemci:Amd fx 6300
  • İşletim sistemi:64 bit windows 8

Evet, sistemim budur. Oyunu sizce almalı mıyım arkadaşlar? Pişman olur muyum betasını oynayamadım. Oyunda rahat multiplayer oynanıyor mu?

Multi oynanıyor, sistemin rahat açar Bf4'ü. Oyun tercihleri kişiseldir. Pek oyunsever birisi değilim ama arkadaşta oynamıştım. Grafikleri güzel olsa da çok sıkıcı gelmişti. Belki de doğar doğmaz durmadan ölmemden olabilir :) Youtube'dan oyuncu videolarını izleyin, hoşunuza giden bir oyunsa alın derim.

Şuanda piyasanın lideri olarak COD BF ve ARMA oyuncuları çok tutuluyor. Cod en küçük haritada en az kişi oynanır ortalama 1 dakikada hem ölürsün hem öldürürsün. Battlefield orta boyutlarda harita 64 oyuncuyla geçer bazen uzun süre ölmezsin öldüremezsin sıkılabilirsin ama strateji içerir. Arma ise tamamen takım oyunudur klansız olmaz.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı