Battlefield 4 HD 7850 performansı

Torpido

Hectopat
Arkadaşlar geçenlerde konu açmıştım 7850 ile battlefield 4 ü ultrada kaç fps oynarım diye. Aiz de ultrada oynayamazsın medium anca demiştiniz. Ben de 7850 almaktan vazgeçmiştim fakat bu videoyu görünce kafam allak bullak oldu. Adam ultrada + Full HD de 20 30 fps alıyor bu nası iş ?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
İzlerken bile kasılmalar mevcut. Zaten akıcı olması için sabit 30 FPS yada üstü olaması lazım. 20 seviyelerine geldi mi rahatsız eder ki ediyor burada da.

Hayır ama sizin bana anca medium demenize sinir oldum. Adam bide Full HD de oynuyor ben 1600x900 de high ultra arası rahat 35 fps alırım.

Tamam kardeş pardon, sinirlenme sen biz sana şaka yaptık. Sen bu oyunu HD7850 ile Ulta üstü Ultra her şey son ayarda 150 FPS ve üstü alırsın...

Tamam kardeş pardon, sinirlenme sen biz sana şaka yaptık. Sen bu oyunu HD7850 ile Ulta üstü Ultra her şey son ayarda 150 FPS ve üstü alırsın...

Ben sana kart bunu oynatır oynatmaz demiyorum bir şey hakkında tam bilgi sahibi olmadan insanları o eksik bilginle yönlendirme diyorum.

Ben sana kart bunu oynatır oynatmaz demiyorum bir şey hakkında tam bilgi sahibi olmadan insanları o eksik bilginle yönlendirme diyorum.

Adamın ne yanlışı var? Oyunu açar mı açmaz mı farklı soru. Full ayarlarda açar mı farklı soru. 5570 ile battlefield 3 oynayan GT610m le GTA 4 oynayan arkadaşlar var. Oynamak farklıdır. Full ayarlarda kasmadan oynamak farklıdır.

Adamın ne yanlışı var? Oyunu açar mı açmaz mı farklı soru. Full ayarlarda açar mı farklı soru. 5570 ile battlefield 3 oynayan GT610m le GTA 4 oynayan arkadaşlar var. Oynamak farklıdır. Full ayarlarda kasmadan oynamak farklıdır.

Benim arkham arkadaşımıza sorduğum 1600x900 çözünürlükte ultra da kaç fps alırım demiştim.

Farkındaysan ekran kartını yoran hiçbir ayar açık değil ve kasmalar mevcut.

Sen bu videoya bakarak adam Ultra ayarda oynuyor diyemezsin. Zaten oynayamazsın demelerindeki sebep o ayarlar.
Onları kapatıp bakın Ultrada Full HD oynuyorum diyemezsin.

Eğer ekran kartı almayı planlıyorsan HD 7870'den aşağısını alma bence.

Arkadaşlar geçenlerde konu açmıştım 7850 ile battlefield 4 ü ultrada kaç fps oynarım diye siz de ultrada oynayamazsın medium anca demiştiniz ben de 7850 almaktan vazgeçmiştim fakat bu video yu görünce kafam allak bullak oldu adam ultrada + Full HD de 20 30 fps alıyor bu nası iş ?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

20/30 FPS akıcı bir oyun için yetmiyor. Şu anda dünyada akıcı oyun FPS değeri 60 civarı, yani Vsync'in kitlediği ekran-kare düzeni. Dolayısıyla, 30 FPS anca oynanabilen bir sonuçtur. Tabi zaten FRAPS gibi araçlar ile ölçüm sonuçları ne kadar tutartlı bunlar da tartışılır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı