Battlefield 4 HD 7850 performansı

Farkındaysan ekran kartını yoran hiçbir ayar açık değil ve kasmalar mevcut.

Sen bu videoya bakarak adam Ultra ayarda oynuyor diyemezsin. Zaten oynayamazsın demelerindeki sebep o ayarlar.
Onları kapatıp bakın Ultrada Full HD oynuyorum diyemezsin.

Eğer ekran kartı almayı planlıyorsan HD 7870'den aşağısını alma bence.

Adam videonun altına açıklama yazmış kayıttayken fps 20-30 kayıtta değilken 30-40 yazmış.

Adam videonun altına açıklama yazmış kayıttayken fps 20-30 kayıtta değilken 30-40 yazmış.

Normal gibi. Fakat zaten en önemli efekt kapalı: AA (Anti-aliasing). Ambient Occ. da kapalı olunca bu performansı veriyormuş HD 7850.
Ne kadar doğrudur bilmem.

t9gwy.png

Dostum sen millete kızıyorsun da, daha çıkmamış bir oyunun, FPS cinsinden değerini soruyorsun ve net bir cevap bekliyorsun. Oyun çıkmış olsaydı, arkadaşın verdiği yanıta tepki göstermeni anlayabilirdim ama şu koşullarda boşuna sinir oluyorsun. Daha oyunu oynamadık ne desek boş olur. Bence çıkmamış oyundan kaç FPS alırım sorusu çok saçma bir soru. Oyunu oynayabilir miyim oynayamaz mıyım diye sorsan yine eyvallah ama iğneyi başkasına batırmadan önce çuvaldızı kendine batırmalısın.

Son düzenleyen: Moderatör:
AA olmadan Ultra mı ? Şaka mı bu ya.

Oyun daha Beta aşamasında. Sürücüler henüz hazır değil. Neyin ne olacağı belli değil daha. Sabret biraz. Yeni AMD kartlar da çıkacak.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı