Battlefield 4 Mantle

Abi 20 Küsur şirket hala piyasada yok ?
Öncelikle ne söylendiğini iyice bir anlayın, 20 küsür şirket diyen zaten yok? 20 üzerinde oyun çıkacak piyasaya diyoruz anlaşma yapılan 20 firma var demiyoruz.

R9 290'a laf atanlaraysa GTX780'in son fiyatını kontrol etmesini ve hâlâ jetonu düşmüyorsa jetonun gireceği yeri biraz açması gerektiğini söylüyor ve çekiliyorum, daha önce de belirttiğim gibi Render yapacak adam zaten bilir hangi ekran kartını alacağını.

%45 artış bir Teori değildir, AMD tarafından açıklanan resmi bir şeydir.

Örneğin AMD kaveri için BF4'ü 1080p çözünürlükte ve orta seviye grafik ayarlarında 25 FPS üzeri oynanacağını SÖYLEDİ ve aynen o şekilde oynandı ve buna ek olarak beklenmeyen bir şekilde 4K çözünürlükte oyun da oynadık, tamam belki Civilization V grafik canavarı değildir ama eski bir oyun da değildir.

Neyse konunun kilitlenmesini talep ediyorum, talep ediyorum ki Mantle sonuçları gelmeye başladığında kimin konuşup kimin susacağını görelim.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı