Battlefield 4 Punk Buster ban

qKubilayq

Hectopat
Daha fazla  
Battlefield 4' te online bir servere girdikten sonra pb banlıyor sebebini bilmiyorum. Acaba bundan nasıl kurtulabilirim ?

Banlanma sebebi:Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'KubilayQ' (for 2 minutes) ... Violation (MULTIHACK) #79621

Son düzenleyen: Moderatör:
Punk Buster sXe gibi bir şey diye biliyorum. Senin internetin yavaş ise lagdan dolayı olabilir. PB'siz serverlere girmeyi dene.

İnternet hızımdan kaynaklı zannetmiyorum. İnternet hızım 16mbit bf4 güncelleme geldikten sonra ban yemeye başladım.

Ticket atmak bir işe yaramaz multihackden banlanmış asla açmazlar, ancak hesabındaki BF4'ü başka bir hesaba aktarttabilirsen açılır.

Origin Live Chat'ten denemeye çalış.

Bf42ü başka hesaba akarmanın yolu yokmuş. Aktarma sadece xbox ve ps için geçerliymiş ticket attım. Bf3'deki gibi ban olaylarındaki gibi kurban gittigine dair ticket attım. Bakacağız artık.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı