Battlefront 2 neden bu kadar ucuz?

Phospholipid

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar Origin’de şuan Battlefront 2’nin fiyatı 4.50 euro. Neden bu kadar ucuz? Bu sınırlı süre boyunca devam edecek bir indirim mi yoksa sonsuza dek böyle mi olacak?

Tutmadığı içindir, epey yerden yere vuruldu oyun. O fiyat sadece indirim süresi boyunca, indirim bittiği vakit eski fiyatına dönecek.

Sınırlı süredir. Oyun tutmadı, baştan mikro ödemeleri ön planda tuttular, oyuncular sırt çevirdi sonra EA geri adım attı ancak yine de oyuncular pek tutmadı oyunu.
Tutmadı diyorsunuzda oyun iyi bir dönüş yaptı, isterseniz trailer videolarını izleyin yorumlara bakın. Bedava gelecek bir sürü update var roadmaperinde. Şuan da çok fazla kişi oynuyor.

Tutmadı diyorsunuz da oyun iyi bir dönüş yaptı, isterseniz trailer videolarını izleyin yorumlara bakın. Bedava gelecek bir sürü update var road maperinde. Şuan da çok fazla kişi oynuyor.
Büyük bir Star Wars hayranı ve ilk oyunu kutulu satın almış biri olarak Battlefront 2'yi duyurulduğu ilk günden bugüne kadar takip ediyorum. Oyun mikro ödemeleri yoğun olarak eleştirildiği için beklenen satışın çok altında kaldı ve EA bu sebeple geri adım atmak zorunda kaldı.(EA, Star Wars: Battlefront 2’de Geri Adım Attı - Technopat Sosyal) Artık asla oyun çıkmadan önce planladıkları seviyede kazanç sağlayamayacaklar. Ben oyun güncellenmedi zaten demedim, ucuzladığı için çok da satabilir lakin bunlar oyunun "tutmadığı" gerçeğini değiştirmez. Bu başarısızlık EA'yı Fallen Order oyununu yapmaya itti.

Örnek vermek gerekirse No Man's Sky aynı hatayı yaptı, oyunun çıkışında vaat ettiklerinin çok azını oyuna eklediler. Bu da onlara aşırı olumsuz yorumlar getirdi ve oyun beklenenden az oynandı. Bugün oyunu toparladılar ancak oyuncular o oyundan soğudular bir kere. Oyunu başta şimdi olduğu gibi çıkartmadıkları için asla iyi bir oyun olarak anılmayacak.

Not: 4.5 Dolar olduğu için ben de satın aldım. Konu için teşekkür ederim, yoksa haberim olmazdı.

Büyük bir Star Wars hayranı ve ilk oyunu kutulu satın almış biri olarak Battlefront 2'yi duyurulduğu ilk günden bugüne kadar takip ediyorum. Oyun mikro ödemeleri yoğun olarak eleştirildiği için beklenen satışın çok altında kaldı ve EA bu sebeple geri adım atmak zorunda kaldı.(EA, Star Wars: Battlefront 2’de Geri Adım Attı - Technopat Sosyal) Artık asla oyun çıkmadan önce planladıkları seviyede kazanç sağlayamayacaklar. Ben oyun güncellenmedi zaten demedim, ucuzladığı için çok da satabilir lakin bunlar oyunun "tutmadığı" gerçeğini değiştirmez. Bu başarısızlık EA'yı Fallen Order oyununu yapmaya itti.

Örnek vermek gerekirse No Man's Sky aynı hatayı yaptı, oyunun çıkışında vaat ettiklerinin çok azını oyuna eklediler. Bu da onlara aşırı olumsuz yorumlar getirdi ve oyun beklenenden az oynandı. Bugün oyunu toparladılar ancak oyuncular o oyundan soğudular bir kere. Oyunu başta şimdi olduğu gibi çıkartmadıkları için asla iyi bir oyun olarak anılmayacak.

Not: 4.5 Dolar olduğu için ben de satın aldım. Konu için teşekkür ederim, yoksa haberim olmazdı.
Soğudular derken yanılıyorsunuz, o geri dönüş ile ısındılar. Rica ederim bu arada.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı