GeForce Now Hesapları Neden Bu Kadar Ucuz?

Herr mira

Decapat
Belki yanlış anlayacaksınız fakat bazı sitelerde 6 aylık GeForce Now (GAME+ değil) hesaplarını 20-25 TL'ye sattıklarını görüyorum. Neden bu kadar ucuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Zamanında kendim de çalıyordum(1 kere yaptım, hesapların hiçbirini de kullanmadım) ama kimseye vs. satmıyordum sadece görmek için. Evet kesinlikle çalıntı.

Hocam birinden 6 aylık üyelik satın aldım bilmeyerek.
Adam bana 6 ay garantimiz var dedi ama ne kadar doğru bilemem keşke almadan önce açsaydım konuyu.

Hocam birinden 6 aylık üyelik satın aldım bilmeyerek.
Adam bana 6 ay garantimiz var dedi ama ne kadar doğru bilemem keşke almadan önce açsaydım konuyu.
Hocam aldıktan sonra yazabiliyorsunuz. Herhalde ödeme yaptığınız yer digiseller.market diye bir yer değil mi ? Oradan hesabın sahibi hesabı geri alınca yeni bir hesap talep edebiliyorsunuz. Oradan almadıysanız da bilmiyorum. Çünkü rus satıcıların neredeyse hepsi digiseller.market üzerinden satış yapıyor. Diğer satıcılarsa dropshipping yapıyorlar yani ucuza alıp size kar koyarak satıyorlar.

Hocam aldıktan sonra yazabiliyorsunuz. Herhalde ödeme yaptığınız yer digiseller. Market diye bir yer değil mi? Oradan hesabın sahibi hesabı geri alınca yeni bir hesap talep edebiliyorsunuz. Oradan almadıysanız da bilmiyorum. Çünkü Rus satıcıların neredeyse hepsi digiseller. Market üzerinden satış yapıyor. Diğer satıcılarsa dropshipping yapıyorlar yani ucuza alıp size kar koyarak satıyorlar.

İtemsatış üzerinden aldım hocam. Özellikle son zamanlarda GeForce Now hesapları kapış kapış gidiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı