Beğenmedim Butonu

Beğenmedim butonu gelmeli mi?

• Evet

Oy: 33 62,3%
  • Hayır

Oy: 20 37,7%

• Oy verenlerin toplamı
    53
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

orkunyilmaz

Hectopat
Makaleler
2
Yer
rhodes / flat iron lake kenarında

Bu konuda insanlar genel olarak ifadeler yüzün bir huzursuzluk ve yanlış anlaşılmalar yaşadıklarını dile getirdiler. Hahaha gülme yerine türevi 😒 ''Bu da komik mi şimdi!'' bir şey ya da benzerleri, bilmiyorum önerilere açığım, getirilebilir mi? Ve bence en önemlisi insanlar beğenmedikleri bir şey için 'Kızgın' atmak yerine 'Beğenmedim' butonu (XenForo destekliyor mu bilmiyorum 2015'te açılan konuda desteklemiyor denilmiş.) getirilerek anlam kargaşaları ve spam önlenebilir belki.

Butona gerek yok ki. Beğenmediyse okuyup geçsin, ifade bırakma şartı diye bir şey yok kurallarda :)

Olsaydı bile, bir şey değişmezdi. Kızgın atanlar bu sefer "beğenmedim"i seçeceklerdi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Butona gerek yok ki. Beğenmediyse okuyup geçsin, ifade bırakma şartı diye bir şey yok kurallarda :)

Olsaydı bile, bir şey değişmezdi. Kızgın atanlar bu sefer "beğenmedim"i seçeceklerdi.
Getirilebiliyorsa kullanıcılara oylama ile sorulabilir belki, insanlar ne düşünüyor.

Bir yazıyı özellikle beğenmediğimi belirtebilmek isterim. Bu bir şart meselesi değil zaten.

Kesinlikle gelmeli çünkü bir yoruma katılmıyor ifadesi bırakmakla sinirli ifadesi bırakmak arasında fark var. Yoruma katılmayanlar genelde sinirli ifadesi bırakıyor, bu çok itici bir durum. Aynı fikirde olmayanların "yorumu beğenmedim" şeklinde belirtebilmeleri için bir ifade eklenmesi gerek. Ben şahsen çok arıyorum o ifadeyi ama forumda mevcut değil. Kızgın ifadesi benim katılmıyor ifademi karşılamıyor maalesef.

Son düzenleme:
Önceden vardı diye hatırlıyorum. Bence kaldırırız.
2016'dan önceyse bilemem, 2016 ve sonrasında yoktu, yanlış hatırlıyorsun.

Arkadaşlar sırf çekememezlikten, karşıdakine kişisel olarak saldırmak için kullanarak suistimal edecek çok kişi var, modlara bir iş yükü daha eklemeye gerek yok.

Kesinlikle gelmeli çünkü bir yoruma katılmıyor ifadesi bırakmakla sinirli ifade bırakmak arasında fark var. Yoruma katılmayanlar genelde sinirli ifadesi bırakıyor, bu çok itici bir durum. Aynı fikirde olmayanların "yorumu beğenmedim" şeklinde belirtebilmeleri için bir ifade eklenmesi gerek. Ben şahsen çok arıyorum o ifadeyi ama forumda mevcut değil. Kızgın ifadesi benim katılmıyor ifademi karşılamıyor maalesef.
@Berrkay dediğim gibi yönetime bunu bildirirseniz yönetim de uygun görürse bir oylama yapılabilir.

Arkadaşlar çekememezlikten dolayı suistimal edecek çok kişi var, modlara bir iş yükü daha eklemeye gerek yok.
Saygı duyarım ama kızgın ifadesi daha kışkırtıcı bence onun anlam kargaşasının giderilebilmesi için getirilebilir. Üzgün ifadesi de 'üzülmekten' daha çok 'yazık kafana' anlamında kullanıldığını gördüm.
(Şahsen bir yorumun beğenilmemesi üzerine beğenmedim yerine kızgın atıldığında daha rahatsız oluyorum ki neden kızgın attın diye döndüklerimde oldu)

Son düzenleme:

Arkadaşlar sırf çekememezlikten, karşıdakine kişisel olarak saldırmak için kullanarak suistimal edecek çok kişi var, modlara bir iş yükü daha eklemeye gerek yok.
Xenforo'ya ilk geçildiğindeydi galiba. Hatta ikonu da aşağıdaki gibiydi.
194464-ff6d148c21907743dde4a975429cd813.png

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı