BenQ Zowie XL2546K monitör alınır mı?

Atalayq

Hectopat
Amazon'dan ürün almak her zaman tercihimdir. Ne olursa olsun iade imkanı olduğu için. Bu monitörü almak istiyordum uzun süredir. Herhalde doları düşünürsek fiyatların düşmesi imkansız. Almalı mıyım?
E8002CE0-E16F-40D2-9F1C-EF120A30F739.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende bu monitörü düşünüyorum 1 hafta içinde almayı ama. IPS çok öneren oldu Dell 24, 5" AW2521HFl modelini de düşünmüyor değilim.

Ben %99.9 FPS oyunlar için kullanıyorum. TN bana yeter. Ama senin film izleme ya da farklı oyunlar oynama gibi planın varsa tavsiyelere dikkat etmelisin.

Açıkçası şu an bende 144 Hertz TN panel ASUS'un monitörünü kullanıyorum renkler gayet kaliteli. Ama giriş gecikmesi olarak ve FPS oyunlarda turnuvalarda da çok görmeye başladım Dell monitörlerini ondan karar veremedim ikisinden birini.

Açıkçası şu an bende 144 Hertz TN panel ASUS'un monitörünü kullanıyorum renkler gayet kaliteli. Ama giriş gecikmesi olarak ve FPS oyunlarda turnuvalarda da çok görmeye başladım Dell monitörlerini ondan karar veremedim ikisinden birini.
Bu arada Amerika’da arkadaşım Dell markası en bilindik markalardan ve çok tercih ediliyor demişti. O da laptop almıştı bizdeki karşılığıyla 52k’ydı. 3 ay oluyor😂

Geri
Yukarı