Berserk günümüzde izlenir mi?

YokDahaNeler

Femtopat
Daha fazla  
Berserk çok popüler ve beğenilmiş bir seri. 1997 yapımı olan bu animeyi 3 bölüm izledim fakat gerçekten çok eski kalıyor ve sanki karşınızda bir video oynamıyor da sıra sıra resimler koyulmuş gibi hissettiriyor. Eski yapımları izlemekte zorlananlar demek istediğimi anlamıştır, serinin fanıysanız rica ediyorum çocukça yorumlar yapmayın. Sorum şu ki yine de anlattığı hikayeyi deneyimlemek için izlemeye değer mi?

berserk.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Mangasında güncele geldin ve Berserke doymadıysan evet. Onun dışında hayır. Kaldı ki Berserkin anlattığı hikayeyi animeden deneyimlemek istemek = Ben Berserkte hiçbir şey görmek istemiyorum demek. Mangayı Türkçe okursan alakasız bir şey okuyacağını da söyleyim. İngilizce resmi çeviri olan danke empire versiyonunu okumalısın.

Mangasında güncele geldin ve Berserke doymadıysan evet. Onun dışında hayır. Kaldı ki Berserkin anlattığı hikayeyi animeden deneyimlemek istemek = Ben Berserkte hiçbir şey görmek istemiyorum demek. Mangayı Türkçe okursan alakasız bir şey okuyacağını da söyleyim. İngilizce resmi çeviri olan danke empire versiyonunu okumalısın.
teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı