Beyaz kıyafette atlet belli oluyor

SeeAndLive

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, beyaz Lacoste bir kısa kollu aldım ama icinden beyaz atletim gözüküyor. Normalde atletsiz giyerim ama mememde jinekomasti var tshirt kalkik duruyor azıcık. Bunu nasıl önleyebilirim?

Gri atlet giyebilirsin işe yarıyor

Bendede Lacostenin beyaz bir sweati var ve atletimi belli ediyor. Sanırım Lacostenin kumaşıyla alakalı bir durum var maalesef önleyemezsiniz.

Hocam kadınlar icin değil mi o.

Jinekomasti de kadın memesinden farklı değil hani. Bende de vardı ameliyat oldum kurtuldum, o zamana kadar her yolu denemek mübahtır.

Ameliyatın iyi yanı kilo alsan da versen de bir daha vücudun meme yapmıyor. Kalıcı çözüm.

Jinekomasti de kadın memesinden farklı değil hani. Bende de vardı ameliyat oldum kurtuldum, o zamana kadar her yolu denemek mübahtır.

Ameliyatın iyi yanı kilo alsan da versen de bir daha vücudun meme yapmıyor. Kalıcı çözüm.

Ameliyat izi belli oluyor mu?

Ameliyat izi belli oluyor mu?

Meme ucunun altından kesik açtıkları için iyileştikten sonra tamamen kamufle ediyor. Yalnız vücut ameliyat sonrası kendisini toplayınca (1 sene sonrası da olur) düzenli ağırlık kaldırma ve gym önemli.

Göğüs kaslarını biraz adam ettikten görüntü daha iyi ve doğal hale geliyor.

Gri atlet giyebilirsin işe yarıyor
hocam onun daha çok belli olması gerekmezmi
Bendede Lacostenin beyaz bir sweati var ve atletimi belli ediyor. Sanırım Lacostenin kumaşıyla alakalı bir durum var maalesef önleyemezsiniz.
hocam okadar para veriyoruz değiştirseler iyi olur kumaşı

Meme ucunun altından kesik açtıkları için iyileştikten sonra tamamen kamufle ediyor. Yalnız vücut ameliyat sonrası kendisini toplayınca (1 sene sonrası da olur) düzenli ağırlık kaldırma ve gym önemli.

Göğüs kaslarını biraz adam ettikten görüntü daha iyi ve doğal hale geliyor.
Daha 16 yaşındayım şuan ameliyatını olamıyorum diye biliyorum.Ve ergenlik sonuna kadar geçebilir dediler.

Daha 16 yaşındayım şuan ameliyatını olamıyorum diye biliyorum.Ve ergenlik sonuna kadar geçebilir dediler.

Tabii hala büyüme hormonun fazla fazla salgılanıyor, o yüzden düzenli spor yapıp eritip kas kütlesini artırırsan kendiliğinden sıfırlayabilirsin. Ama 20 yaşından itibaren tuttuğunda eline gelen ciddi bir yağ kütlesi varsa gideceğini sanmam.

Yani ben göğüs kaslarını çeneme değecek kadar doldurmama rağmen memeyi ve ucundaki yağı hep dışarı itiyordu yakmak yerine. Bu sebeple mecburen ameliyat oldum.

Yeni konular

Geri
Yukarı